Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktátok azt érezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok azt érezni, hogy magányra van szükségetek?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul velem, hogy nem akarok társaságban lenni, még a barátnőmében sem (külön élünk). Nemigazán érti a dolgot, illetve azt gondolja, hogy talán valami bajom van vele, pedig tényleg semmi. Veletek szokott ilyen lenni?
2011. aug. 7. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha.
2011. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen szokott, de ez természetes. Vannak időszakok, amikor át kell gondolni a dolgokat, meg úgy érzem, hogy magamra szeretnék szakítani egy kis időt.
2011. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva van, lassan már kezdek belehülyülni az egyedüllétbe.
2011. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nekem nem időszakok vannak hanem olyankor történik ez ha túl sokat vagyok másokkal, tehát így nyáron szinte folyamatosan.
2011. aug. 7. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát nyári IDŐSZAKBAN :D
2011. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktuk. Nincs ebben semmi szokatlan. Minden introvertalt embernek szuksege van egy kis maganyra a feltoltodeshez, mert a tul sok tarsasag leszivja az energiankat.
2011. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is elő szokott fordulni ilyesmi. Régen köztem és a barátaim között volt is ebből probléma, mert előfordult, hogy minden előzmény nélkül csak úgy eltűntem pár napra, és ha kerestek, lepattintottam őket. Pedig nem volt semmi különösebb ok a háttérben, csak magányra vágytam. Azóta már jelezni szoktam, ha "remete-fázis" következik.
2011. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 josek ***** válasza:
nekem van, pedig családom van 3éves kislány, de soha nem zavart ha vidékre utaznak az anyjához hetekre, én elvagyok
2011. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!