Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal hova menjünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal hova menjünk? Görög, török, tunézia, egyip. , olasz, bulg? Melyik a legjobb 20 éveseknek?

Figyelt kérdés
Első nyaralás kettőnknek együtt:) 20 évesek vagyunk, és vlmi jó helyre szeretnénk menni ahol jo a tengerpart, kulturált meg a városba is lehet vlmit csinálni. Mit ajánlanátok legjobban?
2011. aug. 7. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szomáliát javaslom. Mogadishuban kiválóak a szállodák szerelmeseknek.
2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Daniel222 ***** válasza:
Ezek közül a Balatonra.
2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

vanpénz.


am görög használd ki az inflációjukat és €-t vigyél magaddal ^^

2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Görög vagy olasz. :D ott van minden de inkább olasz
2011. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Törökországba mennék, azt hiszem egy filmben láttam,hogy milyen szállodáik vannak :)
2011. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Infláció? Görögország az eurozóna tagja, és éppen az teszi nehézzé a hitelek visszafizetését, hogy nem tudják gyengíteni a pénzt.
2011. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panda Péter ***** válasza:
100%
nem tök mindegy? úgyis végig szexelni fogtok.
2011. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
PÁRIZS, vagy ha tengerpartra akkor francia partra!!!!
2011. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hmmm hmmmm válasza:

Szia! Én múlt héten jöttem meg Görögből (Zakintosról Tsivili városából egy 3 csillagos all inclusive ellátással egybekötve) szerintem nagyon jó volt. De görögöt Én személy szerint egyáltalán nem ajánlom... tudniillik amióta bejelentették az államcsődöt azóta elég ... cudar világ van kint sztrájk meg hasonlók... és kb 2naponként 3-5 vadászgép dübörgött el a fejünk fölött.... már azon aggódtunk h nincs meg a Liszt Ferenc reptér. De ha mégis ide mennétek akkor Laganast tudom ajánlani ez egy Hírhedt város az angolok körében nagyon nagy bulikat tartogat. Bár azt is tudni kell hogy az angolok ha bevadulnak ... h is mondjam :D legyen elég annyi, hogy új zárkát kellet építeni mert nem fértek el...

ui. nagyon sok lengyel angol található ezen a szigeten de a legélvezetesebb látványt nyújtja ... én az egész szigetet bemotoroztam kis robogóval hajókáztam és nagyon jó volt... :)

2011. aug. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Paralia , csodás hely . [link]
2011. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!