Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megfelelő ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő ajándék?

Figyelt kérdés

A barátomnak szeretnék venni valami jó kis születésnapi ajándékot, viszont bajban vagyok, mert nem tudom mi lenne a megfelelő... az igazság az hogy még elég friss a kapcsolatunk, ezért nem tudom mi lenne a megfelelő ajándék...arra gondoltam hogy csináltatok neki pólót valami személyre szabott mintával/szöveggel. Ez jó lenne? setleg tudnátok tippet adni hogy mi kerüljön a pólóra?

Egyéb tippeket is elfogadok :) ( parfümöt nem szeretnék venni mert az szerintem olyan snassz....)


2011. aug. 8. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Józsi fasza gyerek....


...:D

2011. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A póló az egész jónak hangzik.

Ha javasolhatom legyen rózsaszín sok szívecskével, és rajta egy "Szopnék" felirattal...

2011. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm, ha dohányzik akkor vehetsz neki cigitárcát vagy valami fasza öngyújtót. Esetleg könyv (már ha szeret olvasni).

Pólóhoz esetleg, ha van valami kedvenc meséje (ren és stimpy vagy egyéb elmeroggyant dolog), és szereti az ilyeneket, akkor azt. Azt hiszem hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. aug. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy doboz sör meg egy jó sz*pás, hidd el, ezeknek tuti örülni fog ;D
2011. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!