Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
Lehet nem is segítséget várok hanem talán megerősítést.. Megpróbálok rövid lenni. Szóval sajnos 5 éve belekerültem egy úgymond szerető szerepbe. Amiből nem tudok kiszakadni. Ő éli a kis életét.. mióta együtt vagyunk vett házat a családjának.. és jönnek sorra a gyerekek is.. tudom hogy nem helyes h egy ilyen kapcsolatban voltam.. de egyszerűen képtelen vagyok kimászni belőle.. ezért arra jutottam a legjobb lesz ha elmegyek külföldre ahonnan nem tudok csak úgy hazareppenni és így talán el tudom majd felejteni és új normális életet kezdeni. Ezt igazán az érzi át mennyire nehéz és fájó nekem aki már volt szerető.. félek hogy belerokkanok lelkileg.. már visszamondani az utat nem tudom. nem is akarom az eszem szerint. de a szívem megszakad.. és megpróbáltam véget vetni az életemnek mert úgy érzem nem bírnám nélküle egy napig sem. viszont az eszem tudja hogy semmi értelme maradnom.. segítséget kérnék az ügyben hogyan tereljem el a gondolataim róla. hogyan foglaljam le magam hogy ki tudjak ebből zökkenni.. hogy odakint de sírjak utána egy percet sem hanem tudjam élvezni az élet adta lehetőségeket.
2011. aug. 8. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna belemenni a szerető "szerepbe". Bocsi, hogy ezt mondom, de megérdemled a sorsodat...
2011. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nyílt lapokkal játszott a fickó?

És ne öld meg magad, mert azzal akkora űrt hagysz magad után, olyan bűntudatot keltesz, amit a leggonoszabb ember sem érdemel meg! Lehet, fokozatosan csúszik k9i a lábad alól a talaj, és ha szuicid gondolataid vannak, azonnal keress fel egy orvost!

Én is megtettem, amikor ilyen helyzetbe voltam családi okok miatt, és nem is kíséreltem meg öngyilkos lenni!

A pszichiáter vagy pszichológus segíteni fog, pénz se kell hozzá, állja a TB!

És ez nem szégyen! :)

2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fogsz utána sírni nem is keveset, de ahogy telnek a hónapok, évek el fogod őt felejteni... Hidd el
2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sírj, ha úgy érzed, ne folytsd el az érzéseidet! Közhely, de idővel majd jobb lesz. Nagyon bátor vagy, hogy elmész, meglátod ez lesz az életed egyik legjobb döntése. Bár addig még sokat fogsz szenvedni, de az első lépés már megvan.:) Okos lány vagy, te is tudod, hogy méltatlan ez a kapcsolat hozzád! Légy erős, hajrá!:)
2011. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félig meddig nyílt lapokkal.. az elején tudtam hogy van egy gyermeke.. de én úgy tudtam külön élnek.. és láthatása van a gyermekhez.. most én pedig úgy voltam vele hogy attól hogy egy kapcsolata nem sikerült még nem elitélendő.. az én apám is kétszer házasodott és az előzőből van egy lánya. szóval én azt hittem csak én vagyok neki több évig.. csak későn tudtam meg hogy hazudott nekem és összeköltöztek.. persze akkor is azt mondta hogy csak a kicsi miatt.. akkor már annyira szerettem hogy elhittem neki ezt is.. de most megtudtam hogy megint terhes a nője és akkor hasított belém a gondolat hogy átvert és csak szerető voltam.. ezért döntöttem emellett a lépés mellett.. valahol lehet igen kerestem magamnak mert túlságosan megszerettem és már késő volt. mindent elhittem amit nekem mondott..
2011. aug. 8. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs az előbbiért, nem volt elég háttérinfó....

Sajna vannak ilyen szélhámosok, azonnal szabadulj tőle és menj pszihológushoz, mert látom egyedül nem nagyon fogod feldolgozni. Sok sikert!

2011. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gond.. azért merek nekivágni mert a legjobb bnőm is velem jön.. és azt mondta majd segít nekem.. hogy minden olyan legyen mint régen.. és hogy együtt túl leszünk rajta... szerencsés vagyok hogy ilyen barátnőm van... csak épp a pasija is ott lesz.. és így kicsit nehezebb lesz h látom hogy ők boldogok.. de mondta h én leszek neki az első és amíg nem leszek jobban majd vigyázz.. nehogy még roszabb legyen nekem-de mégis félek...
2011. aug. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!