Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vegyen célzásnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vegyen célzásnak és bíztatásnak? ( story lentebb )

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú a történet,próbálom pontokba szedni.


1. Egy fiúval ( nevezzük UJ-nek )mondhatni,hogy kapcsolatban vagyok,bár sajnos nem vagyok belé szerelmes,de nagyon kedves,aranyos és szeret...azonban nekem ő nem volt kihívás,mert rögtön mindent bevalott hogy szeret bármit megtesz értem,stb...és ez nekem nem tetszik,mert így olyan mintha én lennék a ,,vezető,, pedig szerintem egyensúlyban kell lenni a felek ,,hatalmának,,.


2. Egyik nagyon jó haverom ( nevezzük P-nek ) ismeri az elöbb leírt storyt és meg is értette amit ezzel kapcsolatban érzek. Ennek a srácnak (p-nek) van barátnője,de vanak problémák a kapcsolatban :S

Amikor újra szóba került köztünk az én bonyolult esetem( J-vel),akkor annyit mondott hogy ,, én(P) megértem kell egy picit szenvedni a kapcsolatért,kell az hogy tegyenek egymásért a felek. Mert pl. ha lenne a srácnak(J-nek) barátnője akkor az kihívás lenne,, .


3. A (P)szavaiból teljesen úgy jött le mintha már nem is az én storymról beszélt,hanem az övéről...vagyis magáról...Mintha arra bíztatott vagyis célzott volna hogy próbáljam ,,meghódítani,,


4. Én nem vagyok ilyen,nem akarok gonosz csábító lenni,de a fiú ( P )nagyon vonzó számomra...


Tanácsok ? Ötletek ?


2011. aug. 8. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi ismeretlenből szerintem építs fel egy matematikai modellt...
2011. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg F-nek, hogy próbálja meg K-tól elhódítani Z-t, anélkül, hogy R megtudná, és esetleg később veszekedés lenne belőle D-vel, és hogyha neki sikerül, te is megpróbálhatod.
2011. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szakmai ártalom...sorry :S
2011. aug. 8. 18:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért neveztem el őket mert így talán érthetőbb...nem gondoltam hogy ez ilyen vicces...
2011. aug. 8. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakadok, gecc :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök hogy sikerült megnevettetni téged :)
2011. aug. 8. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor én most ünnepélyesen bevezetem a fent vázolt tömbismeretlenes egyenletbe a "becsület" fogalmát és rendelünk hozzá egy értéket, ez legyen 1, ha van, és 0 ha nincs meg.


Nos vegyük az általad perferált esetet, amikor T (te) próbálsz küzdeni P-ért. Ebben az esetben :

T+P=?

T+P= küzdelem

most beviszem a képletbe J-t is, mint:

(T-J)+P= megcsalás -> megcsalás = 0 (tehát nincs becsület)

Tehát (T-J)+P=0 azaz az egyenlet értelmetlen.


Szóval gerjedhetsz te P-re, de D-re, K-ra és R-re is. Lehet annyi fiúd, hogy az égen nincs annyi csillag, de becsületed csak 1 van. Ha azt 1x elveszíted, akkor már mindegy mindegy mit csinálsz az életed 0 lesz.


Tisztább, ha elmondod a srácnak ,hogy mi van és könnyes búcsút vesztek, vagy megpróbálhatjátok azt, amit a felnőttek: küzdeni a kapcsolatért.

2011. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!