Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit néztek meg először egy lányon?

Figyelt kérdés
Ha nem jön be külsőleg akkor már nem is akarjátok megismerni? és többet nem is nézitek?
2009. ápr. 10. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az arcát,hogy szimpatikusnak és kedvesnek tűnik-e?De ez nem egyenlő a szépséggel,mivel nálam nem az a döntő.
2009. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Metrón, villamoson szoktam ezzel játszani. Mindig jól megnézem a velem szemben ülő sorban a hölgyeket és egészen meglepő dolgokat szoktam felfedezni. Van, aki első látásra hirtelen nem szimpatius, de pár perc után egészen biztos, hogy találok valami olyan tulajdonságot, gesztust, ami vonzóvá teszi a lányt. De ugyanez fordítva is igaz, aki már felszálláskor felhívja magára a figyelmet, pár perc tanulmányozás után felfedi közönségességét, műveletlenségét vagy csak egyszerűen rájövök, hogy nem is az a típus, mint aminek akkor tűnt, amikor először megláttam. Ezért aztán arra jutottam, hogy nem mindig fontos az első benyomás. Ha eltelik egy kis idő, előjöhetnek olyan jellemzők, amibe bele lehet szeretni.
2009. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ha a lány az ember ismertségi körében van és szimpatikus a személyisége ,akkor kialakulhat szerelem egy olyan lánnyal is aki "kevésbé" szép. Nem azt mondom hogy ronda hanem "közepesen" szép. Olyan akihez esetleg nem menne oda az ember az utcán mert van nála szebb is ott (:D) de mindenestere megnézné magának. Kicsit körülményesen írta le remélem érthető
2009. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudom furcsán hangzik de én először a haját nézem meg, mert pl a full göndör hajúak nálam egyáltalán nem nyerő az olyan valahogy nem tud tetszeni, meg annyira a szőkék se de az nem nagyon vészes, és aztán jön a többi paraméter amit álltalába nézni szoktak
2009. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Láb, segg, cici. arc. Ebben a sorrendben.
2009. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Testalkat, ha ez rendben van akkor arc. Az arc a legfontosabb nekem, de ha már a testalkata nem olyan akkor sajna ennyi volt:(
2009. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én először az arcát, majd az alakját nézem meg. Nekem ez a két fő szempont. Utána jön a többi. Ha minden tetszik, utána már csak ismerkedni kell.

Minden nőnél így vagyok ezzel.

2009. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
54%
Hasnyálmigigy
2009. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én elsőként a szemeit meg az arcát szoktam megnézni es ha az nem jon be akkor mast semmit de ha igen akkor persze az alakjat es ha az is bejön akkor mar csak meg kell ismerni hogy milyen a személyisége...
2009. ápr. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Ha éppen háttal v nekem... akkor a seggét nézem meg először...

Ha szemből látom, de távolabbról akkor az alakját... ha közelebb van akkor az arcát, szemét, s csak utána az alakját...


A haját... a szőkék nagyon bejönnek nekem... főleg ha szép kék a szeme ;)

ha nem szőke csökkent az esélye... ha szőke, de nem kék a szeme, s nem is zöld... ott vunk, mindha nem is szőke lenne :)

2009. ápr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!