Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy szemétség (lent)?

Figyelt kérdés

van 1 csaj akivel párszor randiztam de "dobott" és tudom h közben is másokkal smsezett...pl ilyen sms volt( nagyon bejössz talizzunk...) miközben én randiztam vele. De most fordult a helyzet úgynézki h sikerült nagyon befűznöm látom rajta h eddig nagyon más volt, de én össze vissza kamuztam neki mindent, mert utálom h kihasználnak és meg akarom bosszulni. De ebben az a vicc h a haverommal akart kikezdeni csak nem jött be neki. de ő nem tudja h én az össze smst meg mindent láttam :D

édes a bosszú :P


2011. aug. 9. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Fasza! elötte dugd meg azért! csövi
2011. aug. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi, meg volt az oka, ha "dobott". Igen, benne van a pakliban, hogy másik fiú miatt.

Az, hogy sms-ezett mással közben... nem voltál a pasija... miért ne? Bár én is úgy tartom, hogy egyszerre csak eggyel... majd, ha kiderült, hogy mi van jöhet más esetleg.

Az, hogy kikezdett a haveroddal az én szememben szintén minusz pont. Ugyanis ex-ek barátaira és bnők pasijaira nem hajtunk ... (még arra sem, aki csak tetszett)

Szerintem felesleges lesüllyedned a szintjére és megbosszulnod. Az ilyenek még ezt sem érdemlik meg. Csak magad minősítenéd le vele.

Max, ha beszéltek vágd a fejéhez, hogy egy gerinctelen r.....


L/18

2011. aug. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló az én kezemből szólt!

Húzd magadra, utána meg csald meg vagy darabold fel a szüleit stb vannak jó kis módszerek. (azzal szúrnád szíven a legjobban a ku*váját ha jól megis csalnád)

2011. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a szememben a csaj ettől kezdve egy 0 kb.. azt hittem róla h meg fogtam vele az isten lábát erre tessék, mindenki azt mondta h ilyen rendes olyan... de közben azért kiderültek a dolgok :D
2011. aug. 9. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!