Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hülye poén miatt van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hülye poén miatt van az egész?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom hazakísért, és közben beszélgettünk, és hirtelen megkérdezte, hogy azok a lányok, akik csak egy hosszabb pólót vesznek fel, vajon bugyit is vesznek-e alá, mire én viccből mondtam hogy legközelebb nézze meg, ha annyira kíváncsi. Ezután ahány lengébben öltözött lány jött szembe az utcán, mindet úgy megnézte.. ez nekem baromi rosszul esett, tudja, hogy féltékeny típus vagyok, nem hagynám szó nélkül ha alaki kikezdene vele. Most akkor én rontottam el? Azóta is nyomaszt, plusz aggódom, mivel hetekre megy el újabban, és félek, hogy komolyan vette amit viccnek szántam, és félrelép. Ti mit gondoltok?
2011. aug. 9. 19:08
 1/2 BlackSword ***** válasza:

1. Ne mondj/kérdezz olyat, amire nem vagy kíváncsi...

2. Az étlapot mindig megnézi egy pasi... még ha nem is fogyaszt...

2011. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 napietus ***** válasza:
BlackSword szavaiban mély igazság rejlik :D ne pörögj ezen, nem érdemes.
2011. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!