Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves "évfordulóra" milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves "évfordulóra" milyen ajándékot vegyek barátnőmnek? Többi lennt ;)

Figyelt kérdés

Én 18/F Ő 18/L 1éve járunk és kellene valami jó ajándék ötlet, lányok minek örülnétek vagy mit kaptatok? Valami olyan érdekel ami maradandó akár minden nap használhatja.


nem Pesti vagyok, nincs kézügyességem, nem tudok főzni, nem vagyok milliomos!


**Aki baromságot ír negatívot kap**


2011. aug. 9. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Készíttess egy közös képről egy párnát vagy bögrét. Nem kerül sokba, mégis szép gesztus. Vagy nyomtass ki ár közös fotót, és csinálj egy albumot.
2011. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

én mondjuk egy napnak együtt tehát találkozunk reggel, elmegyünk valahová, moziba, parkba sétálni, koncertre, stb. aztán este átmennétek hozzátok, filmeznétek vagy valami amit szerettek csinálni és vacsorával várnád (anyu besegít), aztán b*sznátok egy jófélét, kényeztesd...


és a kufirc előtt adnék neki egy csokor gerberát vagy rózsát és mondanám komolyanhogy szeretem nem elhülyéskedve

2011. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
22:37: fényképalbumra már gondoltam csak nincs sok közös képünk az nem gáz mert nem nagyon van 10db-os album ált. 200db osak vannak:S:DD
2011. aug. 9. 22:43
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Mi közösen csináltattunk gyűrűt egy év után. Ezüst, és belegravíroztattuk egymás nevét:) 6000 volt kb a kettő:)
2011. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Ékszer?
2011. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Vannak ilyen automaták, hogy bedobsz egy huszast és kijön valami full random ajándék. Hátha egyikben elsz egy gyűrű...
2011. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ékszer volt a szülinapi ajándék.


gyűrűt se Ő se Én nem hordunk:D

2011. aug. 9. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csinaltass egy szív alakú ezüst medált.Egyik fele legyen nálad, másik fele nála. A hátoldalára graviroztasd bele a nevetek. Az ő neve legyen a te medálodon, a te neved pedig az övén.:)

Elöl pedig lehetne az gravíroztatva, hogy Szeretlek vagy pedig a dátum amikor összejöttetek.

Én valami ilyensminek örülnék.:)

Remélem segítettem.

2011. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

22:56 vagyok

Bocsi, csak most látom, hogy ékszer volt a szülinapi ajándék is:(

2011. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen igen de ment a zöld kéz :)
2011. aug. 9. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!