Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma estére valami program ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma estére valami program ötlet?

Figyelt kérdés
Ha minden jól alakul, akkor ma átjön barátnőm hozzám. Szeretnék neki valami meglepetéssel (valami kis ünnepélyesre gondoltam) szolgálni és ehhez kérnék ötleteket :) Ne gondolkodjatok nagyban, mert elég szűkös a keret, de ha van valami akkor nyugodtan írjátok le :)
2011. aug. 10. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
filmezés?
2011. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lemaradt hogy 20 évesek vagyunk :)
2011. aug. 10. 11:48
 3/9 A kérdező kommentje:
az nem valami "ünnepélyes" de köszi :D
2011. aug. 10. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:
süss neki valamit a lányok dijazzák ha 1 pasi jó a konyhában is:)/valami egyszerű süti is elég/
2011. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy ilyen kis romantikus filmnézés nagyon jó. Mondjuk gyújts néhány gyertyát a szobádban és nézzetek egy jó vígjátékot. Rendeljetek egy pizzát is. Mi szoktunk ilyeneket csinálni a barátommal és én nagyon szeretem. Sok sikert :)
2011. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
így már más, köszi mindkettőtöknek :) de jöhetnek még nyugodtan ötletek :)
2011. aug. 10. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol laksz, de esetleg este vidd el egy romantikus sétára. Ha például Budapesten élsz, akkor a budai várból baromi szép ám a kilátás és eléggé "ünnepélyes" is így a fényekkel meg mindennel együtt. :)
2011. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem ott élek, de azért köszi :)
2011. aug. 10. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nem kell ide semmilyen ünnepélyes dolog, tényleg elég egy kis egyszerű pizzázós, dvd-zős este amit kettesben, romantikusan tölthettek el. :) Biztosan fog neki örülni a barátnőd! ;)Vagy ha nem akartok otthon ülni akkor mennyetek sétálni, üljetek be valami helyre kajálni vagy nézzetek meg egy filmet a moziban. Remélem segítettem. :D
2011. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!