Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól nem számít túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nem számít túl korainak megkérni egy lány kezét?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 és fél éve együtt vagyunk, 1 éve együtt is élünk és minden szuper közöttünk. Soha az életben nem veszekedtünk még, tökéletesen megértjük egymást, nagyon nyugodt és harmónikus a kapcsolatunk. A párom egyszerre a szerelmem és a legjobb barátom is, bármit meg tudunk beszélni. A családjainkkal sincs gond, és remekül kijövök a szüleivel és őt is hihetetlenül szereti az én családom.

Egyre többször gondolok arra, hogy szeretném elvenni, de nem tudom, nem korai-e ez még. Én 26 éves vagyok, a kedvesem 22.

Nagyon szeretem őt, még 2,5 év után is, és úgy érzem, mellette le tudnám élni az életemet. Sokszor gondolkodom már közös gyereken, családon, saját házon is, meg ilyesmiken.

Mit gondoltok? Túl korai lenne még, ha megkérném a kezét? Vagy 2,5 év már elég idő hozzá, hogy komolyabb szintre emeljük a kapcsolatunkat?


Attól félek a legjobban, hogy ő még csak 22 éves, és én vagyok az első komoly kapcsolata... lehet, hogy ez még így "hirtelen" lenne a számára. Nagyon fiatal még, és nem tudom, hogy mit szólna, ha arra kérném, kötelezze el magát mellettem.

Szerintetek meg merjem kérni?


2011. aug. 10. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ki a fene akar 22 évesen férjhezmenni? :DD gyereken?? ember, normalis vagy?? én 21 vagyok, de inkabb tanulok, eszem ágában nem lenne most elköteleződni ilyen szinten senki mellett sem!!!
2011. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nyugodtan, ha érzed hogy szeret. Ha korainak találná még hogy esküvő is legyen meg miegymás, akkor azzal várjatok még pár évet.
2011. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
fontos, h az ember kiélje magát.. különben a házasságban fog félremenni..
2011. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok egyik ismerősöm 23 éves a párja meg 25 és most házasodnak, igaz már együtt vannak 6 éve.
2011. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi az, h " Soha az életben nem veszekedtünk még.... " ???


Az ne haragudj, de nem normális. Az egészséges vita jelen kell, h legyen egy kapcsolatban, mert ez is építi. Szóval: TÉNYLEG soha nem veszekedtek, vagy csak túloztál?

2011. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy nem értettünk egyet valamiben, de akkor sem volt belőle vita. Ő elmondta, hogy hogyan gondolja, meg én is elmondtam, hogy én hogyan gondolom. Aztán általában valami kompromisszumot kötöttünk, és akkor mindenki megnyugodott. Volt, hogy nem egyezett a véleményünk valamiben, de ilyen kiabálós, veszekedős, ajtócsapkodós vitánk még tényleg soha nem volt.
2011. aug. 10. 12:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Oké, nem feltétlen kell ajtókat csapkodnotok, meg ordibálnotok és az jó, ha a végén megegyeztek. Csak na. A veszekedés egy szükséges velejáró és nem feltétlenül rossz, ha a két fél értelmesen meg tudja beszélni a vita forrását.


Na de a kérdéseddel kapcsolatban...szerintem érdemes megkérned a kezét, látja ebből is, h el vagy kötelezve. Különben is az, h most eljegyzed, nem jelent semmit, 2-3 év múlva is összeházasodhattok, szóval szerintem ha úgy érzed, h tart már itt a kapcsolatotok, jó húzás, ha megkéred a kezét. :)

2011. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorítást. :)
2011. aug. 10. 13:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi úgyanebben a korban vagyunk, én 22, a barátom 26, s mi igaz csak 2 éve vagyunk együtt de....ha arra kerülne a sor, biztos nagyon örülnék, de lehet nem akarnék következő hónapba lagzit is csapni. De jó lenne menyasszonynak lenni hosszú ideig. Nos ezzel csak azt akarom, hogy ha ilyen szinten vgytok, bátran kérd meg, s lehet évekig is jegyben járni, ha azt szeretné /szeretnétek. Sok sikert!!! :)
2011. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
faterom anyumat fél év után jegyezte el:D 1,5 évre rá születtem meg:D faterom akkor volt 25,anyum meg 22 szal hajrá:D
2011. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!