Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok bajom lesz még emiatt?

Figyelt kérdés
tetszik valaki. simán összejöhetnék vele, aztán visszautasítom, mert túl könnyű volt "megszerezni". és ott van az is, hogy lehet, hogy nem ő az igazi.. mit tegyek ez ellen?
2011. aug. 10. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, hogy csak az érdekelt, aki megközelíthetetlen :D

Majd kinövöd:)

Csak akkor tudod meg, ha összejössz vele.

Egy próbát talán megér:)

2011. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is próbáld meg vele...
2011. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg ne keresd az igazit... korai
2011. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy sms-t vagy hívd fel telefonon :)
2011. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De várj...te most nem általánosságban írtad?
2011. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemteljesen.. van egy személy, de ez már nagyon sokszor előfordult.. és úgyérzem, megint hülye leszek:(
2011. aug. 10. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Most azonnal hívd fel, vagy vmi, és beszélj vele. Aztán ha összejöttetek, akkor tedd félre, hogy milyen voltál. Ha arra érdemes a fiú, akkor képes leszel megváltozni ilyen téren miatta. Ha nem változol, akkor nem az "igazi". Még van időd, de ne hagyd veszni:)

Nagyszurkolás:D

2011. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!