Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akit egy kiránduláson ismertem meg. Jól elvoltunk ,sokat beszélgettünk, tetszettünk egymásnak, de nem csókoltam meg, nem fogtam meg a kezét sem, és ezt nagyon megbántam, pedig több alkalmam is lett volna rá. Vége lett a kirándulásnak, és bennem tudatosult h már többet is érzek iránta mint barátság. Felvettem Facebookra, majdnem minden nap levelezünk. Ő amolyan bulizós lány, én pedig nemigen. Egyszer próbáltam elhívni fagyizni, csak éppen az előtti nap bulizott és későn ért haza és egész nap aludt. Nem tudom h ő akar-e még vmit, de én igen. Nem egy helyen lakunk, kb 30km van köztünk. Mit csináljak????
2011. aug. 10. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ha úgy adódna h elhívna buliba, én szívesen elmennék vele. Vannak közös barátanink.
2011. aug. 10. 16:38
 2/4 anonim ***** válasza:

próbálkozz be mégegyszer a fagyival

ha megiont az alvást választja, akkor meg felejtsd el

2011. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazad van!
2011. aug. 10. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Busszal, vonattal, trolival, villamossal, rollerral, biciklivel, korcsolyával, metróval, fúrópajzzsal, tankkal, repülővel, nehéztüzérséggel. Válaszd ki a neked szimpatikusat.
2011. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!