Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem a következő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a következő miért buknak a nők a bukó önző pasikra inkább mit a kedves és megértő fiúkra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 15:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
ismerős :D énis így látom
2011. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
ezt már 1000000000000000000. szor olvastam......
2011. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nem az én véleményem, egy tanáromtól hallottam:


A lányok alapvetően a "kurafi"-kra buknak, mert ha megállapodnak, akkor nem fogja a családját otthagyni egy fiatalabb nőért, ellentétben azzal, aki visszafogottan élt fiatalon, és ha meglát egy fiatal nőt, akkor vége. Általában a "kurafi" bunkó, és önző.



A saját véleményem az, hogy azok a lányok, akik ilyenekre buknak, meglátnak valami olyat ezekben a fiúkban, amit más nem, ezért szeretnek beléjük.


22/L

2011. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
vannak rendes pasik, akik kiélték magukat, és nem hagyják ott a nőt.. bááár.. én nem tudok ilyenrol :DDD
2011. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
mert a nőknek férfiak kellenek, és nem nyálgépek... egyébként régen én is nyálgép voltam, és mikor rájöttem hogy ez nem nyerő, akkor elkezdtem megváltozni, és ma már inkább "kurafi" vagyok:D
2011. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem egyiket se.. se a kurafit, se a nyálgépeket..
2011. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kedves meg bunkó.
2011. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15:32 vagyok, hozzáteszem, ez a tanár inkább életre tanít, mint arra, ami a szakterülete, és eddig mindig igaza volt velem kapcsolatban...
2011. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én az a típusú srác lennék aki kedves megértő...

de vannak haverjaim akik az ellenkező típust képviselik a bunkó és az önzőt! De mégis rájuk jobban buknak a csajok mint rám és mindegyik vége az lett hogy a földön találtam magam. Netalántán a nőknél a jófiúk csak 1 lábtörő kibe az önbizalmatokat növelitek hogy ezzel is erősebbnek érezzétek magatokat vagy mi?? Ez nem játék sz egyik oszi társam egy ilyen csaj miatt akasztotta fel magát és ezt nem értem miért jó ez nektek hogy ezt ti velünk csináljátok és a bunkó pasi meg veletek???

2011. aug. 11. 15:39
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
A bunkó önző pasikban én ezt látom: energikusak, kitartóak, magabiztosak, erősek, határozottak (mint egy férfi) és megakarom őket szelídíteni magamnak. :)
2011. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!