Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30as családapák! Félrelépnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as családapák! Félrelépnétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyeden sok tizenévessel találkozol. Megtetszik az egyik kiscsaj. Kapcsolatba lépnél vele? Akár csak egyszer is? Meddig mennél el?
2011. aug. 11. 23:03
1 2 3
 1/24 x) ***** válasza:
87%
Te egy tróger vagy. Normális ember csak azt a nőt veszi feleségül akit igazán szeret úgy, hogy az egész életét vele akarja leélni.. :)
2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Hát végülis, ha nem tudja meg senki, akkor lehet, hogy igen. Egy életem van, én is ki akarok probálni mindet. Én megtenném.
2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
én még rá se néznék a lányokra...nem tudom h te tudnál-e a párod szemébe nézni...vagy a gyerekeid szemébe...
2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Komojan, szereted te a feleségedet?!Egyáltalán ilyen, hogy juthat eszedbe, föleg ha még gyereked is van, undorió:S Mit szolnál ahhoz, ha a feleséged ilyent csinálna?!Szerintem ne csináld meg, mert megfogod bánni, lehet hogy most nem de lehet majd késöbb bánt majd a lelkiismeret, hogy mit tettél. Szerintem nagyon gondolkoz el, és azon is mik lehetnek majd a következményei ennek, ha csak egyszer is megteszed, akkor lehet megteszed mág párszor,és mi lesz ha a feleséged megtudná, arra is kell gondolnod.
2011. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%

Helyzetfüggő a dolog, de lehet hogy igen.

Attól még azért a gyerekem szemébe tudnék nézni.

2011. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak szemét ribancok egyes pasik, hanem még pedofilok is :(

Hova süllyedt ez a világ.


Amúgy a tinilányoknak a huszonéves srácok jönnek be, nem a korosodó családapák.


19L

2011. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
utolsónak csak annyit, hogy én 19 éves lány vagyok és Brad Pittet még így is bevellalnám. Most egy 29 éves pasival vagyok.
2011. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Nincs azzal baj, ha valaki ki akar próbálni sok mindent, de a kérdezőnél ezzel kapcsolatban két nagy hiba van! (Legalábbis szerintem)

Először is, a pedofília bűn.

Másodszor: Aki élni akar, az ne házasodjon meg és főleg ne vállaljon gyereket! Ha ennek ellenére mégis megházasodik és családot alapít, akkor legalább legyen benne annyi gerinc, hogy odaáll a felesége elé és őszintén bevallja, neki még kalandokra van szüksége.


A hűtlenség mindig óriási önzés. Nem akarom ugyan felrúgni a biztos hátteret, de azért szívesen kalandozgatnék. Undorító és szánalmas, az ilyen ember hazug és aljas!

2011. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

"Egyetlen kaland sem ér annyit, mint hogy otthon várnak..."

(FankaDeli)

2011. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Te is jo családapa lehetsz.Gratulálok.
2011. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!