Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az életre szóló házasság/pá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az életre szóló házasság/párkapcsolat titka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 02:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek más. Véleményem szerint szeretet,bizalom,odaadás a másikra figyelés,gyengésdég,törődés. Mert ugyebár összezörrenések mindenhol vannak (hallottam olyat,aki azt állította,hogy ötven éves házasság alatt egyetlen egy rossz szót nem mondtak egymásra és nem is veszekedtek) Na ez az amit nem hiszek el! De nem árt azért a rendszeres együttlét (szex) sem az egészséges hosszú kapcsolathoz. A jó és hosszú házassághoz ez is hozzátartozik,mert ahol a szex nem működik,ott vége mindennek.
2009. ápr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Jó messze kell lenni egymástól, a lehető legkevesebbet beszélgetni, akkor nem lesznek gondok, legalább is nem tudunk róla, nekem bevált XD
2009. ápr. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
az, hogy én ne legyek benne:P
2009. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Mint ahogy mindenkinek más a kedvenc kajája, mindenkinek más kell egy hosszú kapcsolathoz.

De a jó szex nélkülözhetetlen.

2009. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség,Bizalom,jó szex.
2009. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Thurston ***** válasza:
25%

Az igénytelenség. Minél több az igény, annál tökéletlenebb a kapcsolat.


O)))

2009. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ti biztos jól meglehettek!
2009. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tolerancia, bizalom, tisztelet, szeretet, kielégítő szexuális élet, közös érdeklődési kör, közös programokra való azonos hajlandóság. Szerintem.
2009. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Thurston ***** válasza:
100%

Miért, mivel utaltam arra, hogy nekem nincsenek igényeim? (Erre tényleg válaszolj, mert érdekel, hogy mi volt a válaszod alapja. Gyanítom az, hogy próbálsz jópofának tűnni miközben idióta vagy, de kitudja.)


Csak a kérdésre válaszoltam. Elég kicsi az esélye annak, hogy megtalálod azt, aki számodra mindenben tökéletes (én megtaláltam), ezért a legtöbbeknek marad az igénytelenség.

2009. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát ezt sokan szeretnék tudni.
2009. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!