Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év korkülönség sok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Eleve nem is kerülnék ilyen helyzetbe.. nem vagyok apakomplexusos mint a kérdezö :)
2011. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

"nem vagyok apakomplexusos"

Ezt honnan veszed?

Lehet, hogy anyakomplexusos...

Nem írta, hogy fiú, vagy lány...


:-D Pedro

2011. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A nöknek általában van eszük nem kikezdeni náluk 20 évvel fiatalabb fiúcskákkal, a pasik csak ilyenek, hogy kapnak minden alkalmon ha valami kis fiatal rájuk hajt :)


Ebböl gondolom :)

2011. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként ne foglalkozz az ilyen válaszokkal...


Igen, soknak tartják általában. De (mint mindegyik), a te eseted is egyedi, és általánosságban nem lehet azt mondani rá, hogy sok, vagy nem sok. Ez attól függ, hogy ti hogyan érzitek, hogy nektek mennyiben jelent problémát, hogy ez konkrétan a ti esetetekben mit okoz, vagy nem okoz.


Ha ti jól kijöttök egymással, van közös témátok, szeretitek egymást, akkor nem sok. Érezzétek jól magatokat, és legyetek boldogok!


Pedro

2011. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%
Én most 20 vagyok. Egy 42 éves férfival biztos nem kezdenék kapcsolatot. Azt mondom, hogy ha 40 éves lennék, akkor meg egy 62 éves emberrel nem kezdenék. Ha már 60 lennék, és jönne egy 82 éves bácsika, akkor talán. :)
2011. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sok nekem 5-év a korkülönbség szerintem 5-az nem sok
2011. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!