Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít egy fiúnak a bőre? 16/F

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban volt egy balesetem és sok helyen csúnya hegek maradtak, de csak akkor látszik amikor ruha nélkül, vagy rövidnadrágban vagyok.
2011. aug. 13. 15:09
 1/8 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem, ez nem olyan amiről tehetsz

15/L

2011. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Még szexis is lehetsz velük!! ;) Lényeg hogy sose érezd magad kellemetlenül miatta! :)
2011. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem gond.

én ismertem olyan fiút is, akinek eléggé pigmenthiányos a keze, de engem az sem zavart.

17/l

2011. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
lehet, hogy sokak a szexepilednek tartjááák. ;)
2011. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Túl nagy ahhoz hogy szexi legyen, a hasamon, és a jobb lámon, valamint a fél hátamon.
2011. aug. 14. 10:16
 6/8 Anna119 válasza:

semi gond.

Ha egy lány megszeret, akkor nem ey baleset emléke miatt fog elhagyni. Legalábbis én nem tennék ilyet.

Engem nem zavarna.

Fel a fejjel

2011. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
eggyáltalán nem számíít nem tehecc róóla ha egy lányt ez zavar akkor onnantól kedzve ne is foglalkozz vele mert az nem normális :D
2011. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy nő logikai rendszere, amikor nyomulsz rá, kikapcsol, és az érzelmei hallgat, vagyis elküld.

Lehet, hogy pár lány higgadt fejjel most azt mondja, engem nem zavarna, igen ha max barátja lennél, de semmiképpen se járnának veled.

2011. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!