Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit szeretsz, és mégse akarsz vele lenni?

Figyelt kérdés
Távolság/egyéb ok miatt úgy érzed hogy neked egyedül jobb. Volt már valakivel ilyen?
2011. aug. 13. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igne. Ez egy nagyon önzetlen emberre vall. De ha szereted, akkor ne távolodj el tőle.
2011. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj eltávolodni tőle, az nem jó, ha szereted tarts ki mellette :) Legyél vele, a távolság is megszűnik egyszer és a többi baj is! :)
2011. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most :( félek hogy egy új kapcsolat csak új problémákat hozna
2011. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem én akartam hogy vége legyen, csak ezt kaptam magyarázatnak, és kíváncsi vagyok más hogyan gondolja ezt...
2011. aug. 13. 22:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ismered rendesen az igazi arcát. Jobb egyedül, mert tudod te is hogy így van és biztos meg fog enni az igazi arca, ha közeledsz, de az ábrándozásnak tuti lőttek.


Szóval nem hiszel benne, magadban, hogy jók is lehettek. Kiba.szott jók.

2011. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én kicsit nehezen akartam elfogadni ezt a magyarázatot, nem tudom 100%-ba megérteni a dolgot, hogy ez mért jó valakinek.
2011. aug. 13. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Nah, ezt én is szeretném megérteni... oO

Miért jobb egyedül, ha szeretsz valakit, és ő is szeret téged... nem tudom megérteni :\

2011. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 miravagyokcsá ***** válasza:
nem szereted.csak szimplán vonzódsz hozzá.
2011. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dejó. Még valaki. Én is ezt a választ kaptam hogy szeretlek de elmegyek. Hát büszke lehet magára. Hogy lehet bántani azt akit szeretünk?
2011. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát.. én még a gimi elején ráztam le ezzel egy lányt, hogy kedvelem, meg minden, de messze lakik, nem tudnék annyi időt fordítani rá, amennyit megérdemelne, stb, stb... kemény 30 km-re lakott tőlem.


azóta már rájöttem, hogy borzalmasan gyerekes viselkedés volt...

nem mellesleg; pár évvel később összejöttem egy tőlem 120 km-re lakó lánytól.. na puff neki, ennyit a távolságról.. őt valóban szerettem

2011. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!