Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem? Vajon voltam én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Vajon voltam én valaha is szerelmes?

Figyelt kérdés

sok csaj megtetszett már, de nem tudom, hogy voltam-e egyáltalán szerelmes. egy csomó csajt ismerek, de eddig csak 1 iránt éreztem olyat, amilyet más lány iránt nem. Tényleg tökéletesnek tűnt, gyomoridegem is volt, meg ha dumáltam vele rendesen éreztem, hogy az arcom vörös és izzik. Vele csak az volt a baj, hogy haverommal járt én ilyeneket beszélt, hogy ők örökre együtt lesznek. Én osztom azt a véleményt, hogy haverod barátnőjével ne kezdj. Persze a haveri társaság 3. tagja is lebeszélt róla, mondván nem mehet rá a barátságunk egy nő miatt sem, és megkért, hogy hagyjam a csajt. Megtettem, mert ésszerűnek tűnt az egész. persze 2 hónap múlva pont vele csalta meg a lány a haveromat. mindegy , utólag nem is bánom. de az alapkérdés : voltam én már szerelmes? ez szerelem lehetett egyáltalán? A szerelem érzete képes arra, hogy ilyen helyzetben megkeletkezzek a barátságról?

akkor 22 voltam. ez másfél éve volt. ezután inkább kerültem ezt a társaságot.

Én úgy képzeltem el eddig a szerelmet, hogy az egy olyan valami, ami képes az embert előre hajtani annak érdekében, hogy összejöjjön azzal, akibe beleszeretett.

Mivel még sosem volt barátnőm, ebből lehet arra következtetni, hogy még sosem voltam szerelmes?

sajnálom, hogy ennyi idősen ilyen fogalmatan vagyok, de segítsetek már tisztázni ezt.


2011. aug. 14. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem az voltál.
2011. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is ha szőrít a melkasod ha éjjel nappal vele akarsz lenni ha bármire képes lennél érte akkor igen


Aty19

2011. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ilyen helyzetben mit érdemes tenni? cimborámmal járt és beleszerettem. enyém lehetne, de már egy másik srácé. vajon megért ennyit a barátság? Jézusom! Mekkora barom voltam :S
2011. aug. 14. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!