Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyennek találtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Lányok milyennek találtok, őszintén mert egy csaj sem akar velem járni,?

Figyelt kérdés
Fennvagyok 8 társkeresön de senki sem ir vissza ,de mért nem ,?Én nem tartom magam joképünek de szerintetek se vagyok ? [link]
2011. aug. 14. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

szerintem nem vagy csúnya tényleg !!!!

Rakj fel olyan képet amin egy Bmw vagy Lexus mellett pózolsz arra bizti írnak mert ezek a lányok többsége ilyen !És nem viccből írom .énis lány vok egyébként és tök rég egyedül vok ...pedig állítólag jól nézek ki ...

2011. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hailey13 ***** válasza:
100%
nem vagy csúnya:)
2011. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig normálisnak tűnsz, nem tudom, mi lehet a gond :)


Sok sikert mindkettőtöknek!

26 N

2011. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát én őszinte leszek. Nekem nem tetszel külsőre. Bár mindenkinek más az ízlése. :) De egyébként normálisnak tűnsz nem olyannak mint a mostani többség...akiknek mindegy hogy kivel vannak mert lyuk az lyuk csak a keret más :/
2011. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Járj bulizni, szórakozni, ha időd engedi. Ne a gép előtt kockulva keresd a megfelelőt. Vagy régi osztálytársak, ismerősök között is próbálkozhat.
2011. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan 24/F vok, de voltam már hasonló helyzetben

rám mondjuk már mondták, h jóképű vagyok, de nem vagyok az mainstream szépfiú

néhány tipp, ami segít:

1. borotválkozz rendesen, mert ezen a fotón kicsit igénytelen az arcszörzet

2. MOSOLYOGJ! olyan ez a fotó,mint ha most rabosítanának

3. a lányok vagy ezer pasit végignéznek ezeken az oldalakon.. Tünj ki valami egyedivel pl.: ejtőernyős fotó.. de csak ötlet :)

4. frappáns bemutatkozás

5. neked kell kezdeményezni

6. ne veszítsd el az önbizalmadat

Sok sikert és kitartás! :)

2011. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a tippeket ..
2011. aug. 14. 17:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudod Te miért nem írnak vissza? Mert gondolom, hogy ilyen szöveggel nyitsz feléjük: "Szia bocsi a zavarásért nagyon megtetszettél.. esetleg megismerhetnélek?" Javíts ki, ha nem így van:)
2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
HÁT majdnem ...ezt irom ,szia szeretnélek megismerni .de ez mért baj ,és hogy irjam hogy tényleg visszairjanak?
2011. aug. 14. 18:26
 10/15 anonim ***** válasza:

teljesen normálisnak tűnsz, de csatlakozom az előttem hozzászólóhoz: egy mosolygós képnek nagyobb sikere lenne!

16/L

2011. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!