Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Én 16 a barátnőm 15 éves. A szülei még nem tudják hogy együtt vagyunk. Át megyek hozzá jövő héten "megcsinálni a gépét." Így ott a lehetőség de mit tegyek, hogy észre is vegyék hogy együtt vagyunk meg meg is kedveljenek a szülei?
2011. aug. 17. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
kezd úgy hogy rendese felöltözöl aztán gumit vigyél magaddal
2011. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
K(')rd meg a konyhaasztalon ebéd után!
2011. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kapd elő a farkad, csapkodd arcon az anyját majd utána kúrd meg a lányát. Ezt követően dobd ki az emeletről a papát! Rem. tudtam segíteni! :D
2011. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szívhez szóltak a kommentek igazán xD de valami kicsit humánabb módszerre számítottam =/
2011. aug. 17. 01:28
 5/6 anonim válasza:
Öltözz fel normálisan és smárold le a csajt a szülei előtt és tegyél úgy mintha azt hinnéd hogy a szülei tudnak rólad azt ennyi ;):D hajráá szorítok ;)
2011. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináld meg a "gépet" :)Mondjátok meg közösen itt van rá a becses alkalom :)
2011. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!