Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is sokszor történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is sokszor történik meg, hogy össze akarnak hozni a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés
17 vagyok és a legjobb barátom egy 17 éves srác,akivel a gimiben ismerkedtünk meg.Sokat lógunk,nevetünk együtt,a barátaink meg mindig azt hiszik,hogy járunk,pedig mindkettönknek más tetszik.Ugy nézünk a laptopon vmit,hogy a kezem a vállán,de ez semmi.
2009. ápr. 14. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
NEM!
2009. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Volt már ilyen, de nem kell velük törődni! Ha nagyon már nagyon zavar, ideje felvilágosítani őket! Meg kell nekik mondani, h. ha akartatok volna vmit egymástól, rég összejöttetek volna! Nem kell hozzá segítség!
2009. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Olyan volt már, h azt hitték, szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Pontosabban a barátom jóbarátja kérdezett rá, h "ne haragudj, h ilyet kérdezek, de te nem vagy szerelmes? csak mert nagyon úgy tűnik néha, és lehet, h ő is ettől ijedt meg" - én meg szelíden elmagyaráztam neki, h nem, és h ezt a legjobb barátom is tudja. Megbeszéltük már nagyon rég, h "igen, szép vagy", de ez nem jelent ennél többet. Ő barátként sokkal többet ért nekem. :)

A kérdés ennyi volt, válaszoltam. :)

2009. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Jha...mikor kicsi voltam
2009. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet azért mondják mert,ugy néz ki mint amilyen tipusu pasik tetszenek.Magas,barna hosszabb haj,barna haj,kis szakáll.De csak nagyon jo barátok vagyunk nincs köztünk semmi több.
2009. ápr. 14. 22:12
 6/12 A kérdező kommentje:
javitok barna szem
2009. ápr. 14. 22:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, és nagyon gáz. Eleinte csak a haverok és barátok, osztálytársak dumáltak a hátunk mögött, rá-rákérdeztek, vagy csak egyszerűen egy párnak könyveltek el, pedig semmi sem volt köztünk. A baj az hogy a szüleim is azt hiszik és most hogy van egy párom állandóan a barátomról kérdezősködnek és ez nagyon fáj, a fiúkat meg idegesíti.


19/L

2009. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen! Sokan mondták már, hogy miért nem jövünk össze, annyira illünk egymáshoz, meg hogy érezhető a tűz közöttünk, ahogy egymásra nézünk...:)

Amikor kicsik voltunk szerelmesek voltunk egymásba, dehát már 19 évesek vagyunk és barátok.

Bár néha már magam is elgondolkodom rajta, hogy mi van, ha csak elfojtjuk a dolgokat és tényleg együtt kellene hogy legyünk...

2009. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen, mondták már, hogy szépek lennénk 1ütt, meg miért nem járunk stb. :D csak aza vicces, hogy a barátnője kinézetben és viselkedésben is a szöges ellentétem xd. lehet, pont ezért illenék jobban hozzá? :$ :D
2009. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Nem értik meg, hogy csak barátok vagyunk.:S
2009. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!