Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már buszsofőr szeretője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már buszsofőr szeretője?

Figyelt kérdés
az én sztorim annyi, hogy sokat jártam Vele haza. és leszólított aztán nagyon megkedveltem. 4 hónapig találkozgattunk, már az első találkozás alkalmával bevallotta hogy nős. aztán lebukott, hogy megcsalja.nem bántam meg. csodálatos négy hónap volt.
2011. aug. 19. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
lúzer! Lebukott...:D:D
2011. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Miért lényeg az, hogy buszsofőr? Amúgy meg szerintem is lúzer, mert lebukott. És hogyan? In flagarnti kapott titeket az asszonypajti?
2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Voltam:-) Vagyis nem igazán a szeretője,hanem a nem is tudom milye,barátnő jelöltje. Neki nem volt felesége ugy tudom.

Osztálykiránduláson voltunk,és mindenkinek bejött a csávó,mindenki ott legyeskedett körülötte.Nekem is bejött de én nem sokat szarakodtam,kihivtam az erkélyre és lekaptam:-) A fél egyetemi csoport szeme láttára.Kb.ott ástam el magam végleg előttük,mert a csoport nagy része onnantól kezve gyülölt. Aztán együtt töltöttük az éjszakát(nem ugy) meg az egész hetet. Néha egy két bátor csoporttárs még bepróbálkozott nála de elhajtotta:-) Amikor vége lett az osztálykiránulásnak kirakta a többieket a megbeszélt helyen,engem meg elvitt egészen az ajtónk elé a busszal:-) aztán következő héten megint vitt egy csoportot kirándulni,és elhivott magával,oda is elmentem,nem mentem be suliba:-)

A többieket meg ette a sárga irigység. Utána még párszor taliztunk,majd vége lett,tul messze laktunk egymástól.

2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csak azért lényeg mert a buszsofőrök nagy szerető tartók.. bent maradt a számom a híváslistájában..
2011. aug. 19. 13:15
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Én az ilyen nőket buszsofőrqrváknak hívom. Én nem állnék le egy kis fogyatékos buszsofőrrel, pedig lehetett volna rá alkalmam, de tudtam is hogy a sofőr egy kib*szott nagy ribancfaszi.
2011. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Uhhh 82%-os, gondolom a csoporttársak eléggé megutáltak ezek után :D
2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Meg érdemlitek buta libák. Minden buszsoför nőcsábász, körbe rajongják a hozzátok hasonló lúzerek. Nem tudom mi francot tudtok rajtuk zabálni. Sokrésze tapló csak szépen tudnak udvarolni, nektek meg az kell.
2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy bírom, hogy távolsági buszokon mindig van a sofőr mellett 1 olyan fiatal nő, aki csak ott csacsog végig.

Valamit tudhatnak a sofőrök... :)

2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ma 13.12-es 82%-os. esetleg folytathatnánk priviben? engem is eléggé megutáltak az osztálytársaim. 5 évfolyamos gimibe járok most leszek végzős. tehát elmúltam már 18 ;)
2011. aug. 19. 13:24
 10/19 anonim válasza:
100%
Szeretője nem,csak a lánya.Édesanyámat mikor én voltam a pocakjában akkor is csalta,pedig 19 éves gyönyörű nő volt.Olyanok mint a hajóskapitány,ahány kikötő,annyi lány.
2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!