Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 napja vagyok a pasimmal, ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napja vagyok a pasimmal, ma tartjuk a szülinapját! Vennem kellene neki vmit? Egy PUB féle szórakozó helyen lesz.

Figyelt kérdés
Nem tudom,nem lesz ciki oda állítani úgy h nem viszek neki semmit.Kedden volt szülinapja és én voltam az első aki felkösuönötte hajnalban.Akkor jöttünk össze!!
2011. aug. 19. 18:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem engedi úgy sem h én fizessek.És igazság szerint pénzem sincs:S:S
2011. aug. 19. 18:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy üveg bor belefér,500 ft.
2011. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tartasatok egy jó afterpartit 2-en:) Vegyél fel fain fehérneműt és utánna amikor nem lesz ott senki szexeljetek egy kiadósat.
2011. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz szex party,mert sokan leszünk.Nos???egy kocsmába hogy nézni ki ha beállítanék egy üveg piával??még lesem feküdtem vele
2011. aug. 19. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
ez a kapcsi is csak addig fog tartani :D
2011. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4 nap után szex...hát...nah mindegy utolsó...



szerintem süss neki valami finom sütit.

2011. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem akarunk szexelni,de szerintem egyáltalán nem időhöz kötött az hogy mikor fogunk szexelni,mivel felnőtt emberek vagyunk.

Sütije lesz....wááá tiszta ideg vagyok!!!!!!!!!!

2011. aug. 19. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt írtam hogy én minek örülnék, nem szexpartyt mondtam hanem utánna nála vagy nálatok.Főleg jó ha még nem csináltátok. De te döntesz.
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért 4 nap után szexelni -.- érdekesen vagy összerakva ^^


Kérdező: süss neki tortát. Bár ennyi idő alatt nem tudom mit lehetne összeütni előbb kellett volna hogy ez eszedbe jusson :D

2011. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valami semleges ajándékot adj neki szerintem, valami ital, vagy tényleg süss neki, bonbon ...stb...

Semmiképp se ilyen romantikus dolgokat, az még korai lenne.

Bár visszagondolva, mi a névnapja után jöttünk össze a barátommal, viszont azután tartotta, hogy összejöttünk :D

Csak én nem is tudtam, hogy ez most olyan buli lsz, így nem vittem semmit :D

DE az évek minket igazolnak, azóta is együtt vagyunk, szóval nem olyan lényeges :D Bár ha tudom, biztos veszek valamit.

2011. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!