Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felkérjem táncolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felkérjem táncolni?

Figyelt kérdés

Most voltam egy táborban, ahol megismerkedtem egy fiúval. Egy korúak vagyunk, mindketten végzősök leszünk idén. A táborban tökre úgy jött le, hogy esetleg lehet belőle vmi, de aztán amikor hazaérkeztem és megnéztem őt fbon láttam hogy van barátnője. És szeretném felkérni őt szalagavatóra táncolni...szerintetek esetleg probléma hogy van bnője? vagy túl sok lesz, hogy ő is szalagavatózik az idén? Nagyon szeretném őt, nekem megtetszett...

18L


2011. aug. 19. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én túl vagyok a szalagavatómon, bizony a próbák nem egy párt hoztak össze...

Két dolgon gondolkodj el: biztos, hogy szétzúznál egy kapcsolatot? Biztos hogy szétmennének a csajjal?

Egy reménytelen szerelem neked sem hiányozhat az érettségi évében...

(+ ''A táborban tökre úgy jött le, hogy esetleg lehet belőle vmi'' flörtölt veled esetleg? Mert ha igen, és közben van barátnője, akkor nem hinném, hogy bízhatnál benne.)


Az viszont tényleg sok lehet, ha ő is táncol a saját bálján, meg a tiéden is. Bár ez inkább neki lenne rossz.

2011. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aki mer az nyer.
2011. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor megkérdezem..max nemet mond...ami rossz lenne:((

mikor kérdezzem meg? ha elkezdödik a suli? vagy mar most?

2011. aug. 19. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!