Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Lehet ebből valami vagy felejtsem el az egészet? Komoly kérdés komoly válaszokat pls

Figyelt kérdés
Van egy lány messze innen...szeretem. Csak ritkán találkozunk, eddig kétszer, de msn-en csomót beszélünk. Nagyon bírom...de félek nem tart sehova ez az egész. Ismerősömmel "jár" de már rég dobta volna, csak úgy érzi tartozik neki. Nem is kapcsolat az övéké...semmi. Tudja mit érzek, tud mindent. Lassan kezdődik a fősuli, meg tudom oldani, hogy feljöjjön többször hozzám, vagy én oda...vagy nem is tudom. De az a baj, hogy még kavar azzal a másikkal. Nekem pedig ő kell. Tudom hogy nem lesz nekik belőle semmi komoly, a csávó gyökér csomó hülyeségeket mond meg minden...áhh:S és tök rosszul érzem magam. Én megértő vagyok vele, msn-en próbálom sűrgetni, de nem állítottam még alternatíva elé. Mit csináljak? hogy szerezzem meg? több energiát nem akarok bele ölni, de akarok valamit tőle...200km-re van tőlem. Mit tegyek? sokkal jobb csaj...és szeretem:( segítsetek, és normálisan pls
2011. aug. 19. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1, távkapcs- > szvsz fújj

2, kell, szeretem, szerelem -> ilyeneket felejtsd el szerintem amíg nem veled találkozgat

3, Tartozik a barátjának valamiért? - rossz duma, vagy vele van vagy nincs vele. Egy kapcsolatba nincs tartozás, meg nincs enyém tied. miénk van


Ha tud mindent akkor meg lehetne kérdezni tőle hogy mi legyen? Mégis milyen királynőnek érzi magát hogy azt hiszi te örökké várni fogsz rá?


Ilyen távkacsokba véleményem szerint kár egyáltalán belemenni, sőt gondolni is rá. Felesleges időpocsékolás.


Persze van akiknek működik/működött.


22/f

2011. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kerdesesficko16 válasza:
H küldesz képet megállapíthatom a válaszomat.
2011. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ő egy 8as én egy ötös...nem csináltatok hülyét magambol képpel:D am ennyire számit a külső?:S
2011. aug. 23. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:

hogy szerezd meg? udvarolj, mondj neki szépet, kedveskedj, bókolj, éreztesd hogy imádod, hódítsd meg, kérd meg hogy legyen a barátnőd.

viszont 2x találkoztatok. ez így nem okés. Mindenféleképpen találkoznod kell vele, töltsetek együtt időt. Azért nem haladtok mert csak a neten tartjátok a kapcsolatot. így nem megy egy idő után. ha vele leszel te is rájössz majd, mennyire kell ő.

a távkapcs NEM gáz. mármint 200 km nem gáz. van vonat. felnőttek vagytok. ha szeretitek egymást nagyon romantikus.

Figyelj, ha tényleg szereted - küzdj érte.

de csak ha úgy látod, méltó rá. ne légy elvakult.

és először szervezz vele találkát - hogy egyáltalán rájöhess - tényleg szerelem amit érzel?

2011. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi ez az utolsó válasz nagyon jólesett...tudod én bizonytalan vagyok, ő jófej meg minden, és bírom...de vannak huzásai amik szarul esnek, ilyenek miatt annyira elmegy a kedvem. Télleg igyekszem. De a multkor valami olyat mondott hogy tőle csak ennyi telik most, zavaros az élete és kapcsolatot nem tud...de kikészít h ezen agyalok, és ha látom a fényképét belegondolok milyen jo is lenne vele:S
2011. aug. 23. 00:22
 6/8 anonim ***** válasza:
nos, lépni kell. aztán lesz ahogy lesz. de ez a cselekvés ideje.
2011. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mit lépnél pontosan? Már csomoszor mondtam hogy járjunk, csomoszor mondtam neki szépet, és nem tudok átlendülni erről a pontról, van valami amivel végre sikerülhet? két-három hét mulva találkozhatunk...addig viszont barátnőnek akarom. Mert nem akarom cipelgetni, hogy aztán más lecsapja. Segíts pls...:S (am milyen nemü és hány éves vagy? hogy ilyen komoly vagy?)
2011. aug. 23. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
22,l vagyok. szerintem találkoznotok kellene mielőbb. beszélj meg vele találkát úgy, hogy te mész oda ahol ő van. menj el hozzájuk és hívd el valami menő programra! Vidd el valami koncertre, vagy tudom is én. hívd el túrázni a hegyekbe. legyen valami romantikus, tegyél ki magadért. szerintem 'összejönni' elég furcsa msn-en... persze így is mehet. de a lány nem igazán akar kapcsolatot per pillanat. biztos elfoglalt. szóval akkor működne ha találkoznátok és olyan romantikusan sülne el a randi hogy meghódítanád őt teljesen... miért ne? a szerelem varázslat, legyél varázsló! engedd el a fantáziádat! legyél vagány, bevállalós. aztán majd alakul a dolog. így, látatlanban ez nem az igazi még.
2011. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!