Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag vagyok, de miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagyok, de miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

nem értem hogy mit tegyek, sehogy sem jön össze egy normális csaj se, pedig önbizalmam az van (köszönhetem a lovénak) de igy sem tudok mit csinálni.

van jogsim, ha kell veszek egy autot is. 17F


2011. aug. 20. 00:51
1 2 3 4 5
 1/43 needtoknow ***** válasza:
92%
BMW-t a népnek.
2011. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért mert a "lóvé" miatt hatalmas az arcod.

15/L

2011. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ,hogy ronda vagy azért..
2011. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
17 évesen veszel autót? max az apád te kis takony amugy meg lehet hogy beképzelt vagy tulságosan vagy csúnya
2011. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
2:ez nem igaz, épp az hogy nem szeretek dicsekedni,meg mondogatni hogy mim is van...
2011. aug. 20. 00:54
 6/43 anonim ***** válasza:
85%
Ha így gondolkodsz, értelmes lányt nem is kapsz, azt garantálom! :) Én is szeretnék jólétet magamnak és majd egyszer a családomnak, de nem ilyen férfi mellett, mint amilyennek magadat bemutatod! :) Kicsit IQ-hiányos lehetsz. Nyugi, lesz barátnőd, de az sajnos maximum idióta tulajdonságokkal lesz tele. :)
2011. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

mert hiába gondolja minden pasi hogy a pénz számít, NEM!

a pénz a nők 1-2 %-t érdekli akik eléggé felszínesek,, általába igen selejtesek...

szeretetet és jó belsőt honnan veszel?

2011. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

első: BMW-n gondolkodom amugy.

nem vagyok ronda sem.

2011. aug. 20. 00:56
 9/43 Panda Péter ***** válasza:
100%

ha egy valamit meg lehet "tanulni" a bugyuta amerikai filmekből, az az, hogy pénzzel nem lehet mindent megvenni.

egyébként valószínűleg a stílusoddal lehet gond, mert bár ugyan azt mondtad, nem szoktál vele dicsekedni, süt rólad egy kis nárcizmus és felsőbbrendűség-érzet.

2011. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
ne a bmwn gondolkodj, inkább hogy mit csinálsz rosszul. lehet hogy olyan béna a személyiséged, amely mintapéldául szolgál arra, hogy hiába vagy tele lóvéval, még sem csak a külső számít ;)
2011. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!