Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a lánnyal? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a lánnyal? Többi lent

Figyelt kérdés

A helyesírási hibákért előre elnézést, telefonról írok.

Van egy barátnőm, aki 8 évig osztálytársam volt, de igazán csak az utolsó 1-2 hónapban kerültünk közel egymáshoz. Nyáron sokat kezdtünk beszélgetni, aztán találkozgattunk, egyre többet voltunk együtt, elhívott magával mindenhova. Mindezt barátságból. Egyszer aztán beszélgettünk arról, milyen lenne ha összejönnénk. Azt mondtam neki, hogy ha ő akarja, én nem vagyok ellenére. Erre azt mondta, hogy gondolkozik, mert tudja hogy szakítás után nem lenne ugyanaz, és nem akarja a barátságunkat elveszíteni. 1 hét múlva újra szóba jött a téma. Akkorra már én nagyon beleéltem magam a helyzetbe. Ő ezt mondta: most nem érzi hogy annyira akarna egy kapcsolatot. (a haveromnak aki az unokatesója, pedig hogy most csak barátként tud rámnézni). Ez engem borzasztóan lehangolt, nem is amiatt, hogy nem jöttünk össze, hanem mert tudtam hogy semmi sem lesz a régi. Este beszélgettünk msn-en , mondtam neki hogy szarul érintett a dolog mert már közelebb vonzott a belseje és a külseje, éshogy barát miatt nem voltak még ilyen mély érzelmeim. Elköszönésnek azt írta, hogy szeret és fontos vagyok neki és ne haragudjak rá. A következő 1 hétben nem találkoztunk és nem beszéltünk. Aztán kértem hogy beszélgessünk. Elmondtam neki, hogy az egész egy ötlet volt, semmi több, semmi érzelem. Azóta naggyából helyreált a kapcsolatunk, bár tény hogy nem a régi.

Most jelenleg nagyon szeretem mint barátot, bármit feláldoznék érte, és soha többet nem kockáztatnám meg a barátságunkat, mert az az 1 hét amíg nem tartottuk a kapcsolatot maga a pokol volt. Ha aztmondaná, hogy akarja most a kapcsolatot, szívem szerint igent mondanék, az eszem szerint nemet. Azt sem tudom, hogy egyátalán bejövök-e neki. Nagyon válogatós, de mivel egyszer esélyt adott a gondolatnak, nem tudom mit gondoljak. Nagyon tetszik és ha mással látnám megenne a féltékenység, de nem vagyok szerelmes. És nem tudom érdemes lenne-e kockáztatni később, hogy akarja-e a dolgot. Most ugye új társaságba kerül de elmondta hogy tartani akarja a kapcsolatot ugyanúgy mint eddig.

Egypár felnőtt azt mondta, szerintük csak megijedt, vagy még éretlen egy kapcsolatra de idő kérdése és akarni fogja a dolgot. Én teljesen tanácstalan vagyok.

Válaszokat előre is köszönöm.(:


2011. aug. 20. 01:28
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
ha új közegbe kerül, a legjobb szándék ellenére is el fogtok távolodni egymástól, így én azt mondom mindent bele, inkább mondjuk nemet minthogy később azon siránkozz miért nem voltál elég tökös hogy bepróbálkozz nála.
2011. aug. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs fiú lány barátság. Nekem is egy lánnyal barátságként indult most meg bele vagyok zúgva. Azt javaslom próbálkozz be nála, mert ha barátja lesz neked nagyon szar lesz...
2011. aug. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akaszd be neki... (bocs lusta vok elolvasni ennyi marhaságot)
2011. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!