Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges megtalálni a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges megtalálni a nagy Ő-t? Neked már sikerült?

Figyelt kérdés
olyan nehéz,teli van selejtekkel ez a világ,senkim se volt még,és nem azért mert túl válogatós vagyok,elég ha normálisan néz ki + ápolt,a külsőkkel eddig soha nem is volt baj,de belsőleg olyan szenny emberekkel randiztam,hogy eláshatom magam szégyenemben..........
2011. aug. 20. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Shift + kis ő
2011. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még a kis ő-t se találtam meg, nem hogy a nagy Ő-t...
2011. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Remélem, hogy sikerült.


Ez persze rád nem nagyon van hatással :3

2011. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal sikerült, ráadásul elsőre. Nemrég jegyeztük el egymást :)
2011. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tbenyo ***** válasza:
Ha rendesen még ért végig hallgat, ha képes alkalmazkodni, kedves, és nem kételkedsz benne egy aprót sem, hogy hosszú távon is boldog lennél mellette akkor igen! De vigyázz, a szerelem elvakít és az szívás lesz!
2011. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az első párommal vagyok. Jelenleg kicsit épp völgyben, de nagyon szeretem és tudom, hogy ez csak átmeneti dolog. Semmi sem tökéletes, még a nagy Ő sem. Aki azt mondja, hazudik...

4 éve vagyunk együtt, jövőben készülünk összeköltözni...

21-L

2011. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, bár nem gondolom, hogy csak egyetlen ilyen Ő létezne. Úgy gondolom létezik a világon csekély számú személy aki az embernek életreszóló társa lehet, de nagyon nehéz ebből egyet is találni, mert ahogy mondtad tele van a világ lelki nyomorékokkal. Mivel ők többen vannak, így sokkal könnyebben találnak párt, a maradék, akit még érdekelnek az érzelmek, tudják mi az a hűség, méltóság, becsület stb meg nem talál egymásra. Nagyon nehéz dolog, de megéri a küzdelmet. :)


20/F

2011. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Buta kérdés, ehhez legalább 70-80 éveseknek kéne lennünk, hogy megválaszolhassuk.
2011. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!