Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexelnél/szexeltél az exszedd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél/szexeltél az exszeddel? Utána mi volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Utána hétfő volt.
2011. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
haha :D köztetek hogy alakult?
2011. aug. 21. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Fél éve szakítottunk, azóta is rendszeresen összejárunk. Amíg egyikünknek sincs más, addig ez nagyon jó megoldás.
2011. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jolinar a tok'ra?
2011. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik exxel... akikkel azért szakítottam, mert már nem szeretem őket, nem volt velük jó, stb. azokkal nem tenném. De van köztük olyan, akivel külső okok miatt szakítottam, pl nagy távolság, hónapok külön, vagy éppen az egyiket annyira lefoglalja a suli, h sosem találkoztunk... velük simán megtenném, ha épp nem lenne senkim


22/L

2011. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Nem... Mert valaki többet is akarhatna, és akkor abból csak a baj van...
2011. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@17:14

Igen.


@BlackSword

Mi megbeszéltük, hogy semmiképp nem lehet több. Ha valaki többet akarna, akkor se tegye szóvá, csak szóljon, hogy már nem jó, fejezzük be. És működik.

2011. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert tudom, hogy érzelmileg sose tenném túl magam azon, hogy szakítottunk, amíg összejárunk kúrogatni. Másfelől nagyon szép kapcsoltunk volt, nem akarom kósza dugások szintjére lefokozni.
2011. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én osztom Jack véleményét a tok'rákkal kapcsolatban, bár Jolinar gazdateste jól nézett ki.
2011. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!