Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bulikirálynők, partyface...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikirálynők, partyface macák! Hányszor csaltátok már meg párjaitokat?

Figyelt kérdés
Sajnos a tapasztalatom az, hogy az ilyen diszkómacák nem túl megbizhatóak, iluminált állapotban az első rózsaszin inges metroszexuális macsóra rávetitek magatokat és nem igazán számit, hogy pár órával az előtt még a pasidnak ömlengtél, hogy igy szeretlek, úgy szeretlek. Volt már nektek egyáltalán boldog párkapcsolataitok, amiben nem hazudtatok és nem csaltátok egymást össze-vissza?
2011. aug. 23. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora kérdésxD gratula az alkotónak :D
2011. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Na erre már nem is tudnak válaszolni akis szutykok...
2011. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de szted erre ki válaszolna? Én ha ilyen lennék tuti nem, mert szégyellném a pofám. Így meg, hogy nem ilyen vagyok, és a megcsalást tartom a leggerinctelenebb és legszánalmasabb dolognak, így én is csak várakozok, hogy erre miféle magyarázat létezhet.
2011. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bezzeg ilyenkor mindegyik tulok hallgat.
2011. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

az ilyenek nem vallják be!!

" én szeretem a pasimat de hát buliztunk meg ittunk és ott volt az a szexi pasi és hát..de én még midng szeretem a barátomat, a kiscicutt"

kb ilyen zint.. nem fogják bevallani!

2011. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1x csaltam meg, de nem az első jöttmenttel, nem idegennel, hanem olyan sráccal, akivel már régóta pedzegettük egymást... és nem volt boldog kapcsolat sem, úgy elhanyagolt a párom, hogy már hónapok óta nem láttam, nem hallottam felőle, mikor a megcsalás történt
2011. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondlom elég sok fiatal jár bulizni ugye mert gondolom ez a normális dolog ilyen korban hogy az ember jól érezze magát.Miért szerinted aki mondjuk buli helyett msáhova jár az nem csalja meg a barátját/barátnőjét??? ugyan már :D

L19

2011. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tudod a normális emberek azért járnak bulizni hogy táncoljanak egész este :D meg megigyanak vmit.És akinek meg párja van akkor vele illendő elmenni bulizni.

L19

2011. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem érted a kérdést kedves 19/L
2011. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

néha járok bulizni. ez nem tudom mennyire számít partyfacenek :D

soha nem csaltam meg egyik páromat sem, pedig jobban tettem volna, mert ő viszont megcsalt... :(

2011. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!