Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszúéhség. Mit tegyek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúéhség. Mit tegyek? Hogy szivassam be?

Figyelt kérdés
Durván kihasznált,átvert és megalázott.Sosem voltam egy bosszús ember,de hosszú ideig voltunk együtt,a szüzességemet is neki adtam,nagyon szerettem,de mára már kiderült,hogy meg sem érdemelte volna...tudom,ez általában így van a kamasz lányokkal.De ő durvábban adta elő a dolgokat,mint az átlagos kamasz srácok.Zaklaott is,bántalmazott is,stb...Nah mind1...a lényeg,hogy hogy tudnék igazán bosszútálni?persze azt nem akarom,hogy bárkinek is baja essen!Egyáltaán megéri?!De nagyon jól esne :/
2011. aug. 24. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, csak te éreznéd magad rosszul. Felejtsd el minél előbb, úgy lesz a legjobb.
2011. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor nincs otthon belopózol és kifested a házat szarral
2011. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Terjeszd el róla, hogy 9 cm-es neki :P Annak biztos örülne. Egyébként meg alázd őt meg.
2011. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztesd az áldozatjelölteket, így jót is cselekszel.
2011. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat!


-nem tudok belózni,mert otthon lehet a család.igen,még csak tizenéves a srác,ahogy én is.

-a farka több,mint 20centis :/

-szólnék én,már próbáltam,de mindenki belezúg.külsőre túl jó pasi.meg ott van a volt barátom(csak barátvolt!),aki szintén egy rakás szar kupac emberileg és nagyon jóban vannak ők ketten,meg nagyon jóban van az exem haverjaival is meg a voltbarátnőivel. :( ezt nem vágom.a szar emberek mindig összetartanak. :/


nem tudnátok még több tippet adni nekem? :( valami okos és használhatót,valami egyedit,kreatívat :)

2011. aug. 24. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Adok egy tanácsot. Ne rajta bosszuld meg a saját hiúságod. Ki adta oda neki a szüzesságát(mert milyen jó pasi és mekkora farka van)? Te. Ki hagyta magát átverni? Te. Ki hagyta magát kihasználni? Te. Ő csak egy gyökér, aki kihasználta a naivságod, amit magadnak köszönhetsz. A bosszúval nem érsz el semmit, csak szánalmas leszel. Inkább nőlj fel és válogasd meg kivel állsz össze.
2011. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Tanulmányi lecke, lépj tovább.

A bosszú bosszút szül, sajnos ez sablon, de így van. Amíg ezen töröd a fejed, más lehetőségek szaladhatnak el melletted.

2011. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:
07:19-esnek igaza van. miért is akarsz bosszút állni? meg kellett fizetned a tanulópénzt, megfizetted.
2011. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Terjeszd azt hogy folyamatosan elalszik szex közben,nem bírja szusszal,vagy hogy volt olyan h nemállt fel neki...A 20cm-t lehet tudja bizonyítani, de ezeket nem :P
2011. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat,azér tévhitben ne éljetek!Több infót is kihagytam...van mit megbosszulnom,igaz,én hibám is,hogy hülye voltam,de az nem,hogy elhitette velm,hogy szeret,az sem az én hibám,hogy zaklatott,megvert,elüldözte az ismerőseimet,hogy tönkre tette az idegrendszeremet.Az én hibám,hogy újra és újra hagytam becsapni magam,de miért is?!Mert nagyon szerelmes voltam,mert nagy volt bennem a remény.És mint tudni illik,a remény hal meg utoljára.
2011. aug. 29. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!