Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen úgy viselkedik, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen úgy viselkedik, mint aki nem szeret. Miért jön még is utánam?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok barátnőmmel. Utóbbi időbe, mindig veszekszünk, és kezdem unni. Mostanában már a sarkamra álltam. Ma is összevesztünk, hogy írt más fiúknak elég cifrákat. Ő ilyen .. ezzel indokolta. Mondom ki a fontosabb én vagy ők?! Azt mondta hogy te de nem fogom ezt feladni mert én ilyen vagyok.. Mondtam hogy elfogsz veszíteni, erre elkezdi,hogy igen?! Igy állunk?!.. OK.. és otthagyott.. elindultam visszajött, hogy ne menjek el. Szívta a vérem, a csávókkal.. mondom ok én akkor elmegyek.. elkezdi IGEN?!.. mondom el mentem volna az előbb is te tartottál vissza.. Erre jött, hogy pfff... azt elfordult én meg felálltam és eljöttem. Szállnék fel a buszra, és hív, hogy hol vagyok, szálljak le beszéljük meg.. Oké hát megér annyit leszálltam és megbeszéltük. Utána még eljátszotta a menőt 2-3x én meg megelégeltem elakartam jönni de csak jött utánam, hogy menjek vissza beszéljük meg.. Mindig ez van..:S folyamatosan szívja a véremet, hogy más csávóknak írogat.. Le kéne sz.rjam, hogy mással flörtöl? Hogy másnak húzza az agyát?.. Szerintetek?
2011. aug. 24. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
DOBJAD EZT A CSITRIT!
2011. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled, ha ötödszörre is visszamész.
2011. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók jól szóltak, nincs mit hozzátennem, keress egy hozzád méltó lányt!
2011. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!