Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy hogy összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy összejöttetek valakivel és ő nagyon akart téged és ezt az egészet de te nem becsülted meg sőt. és a végén fordult a kocka tehát te akartad már őt és ő téged nem annyira?

Figyelt kérdés
velem ez van ilyenkor mit lehet tenni? van mód tapasztalatok szerint a vissza hódításra?
2011. aug. 25. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
nem volt
2011. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
meg kell őt bаszni
2011. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sas15 ***** válasza:
75%
erről lekéstél
2011. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

én ott csesztem el hogy nem fordult a kockaxd. én akartam őt.

vagy fiu,lány?

2011. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
hát jah én mindig akarok egy lányt, de ő engem miért nem?
2011. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamóca.. ***** válasza:
75%

hát nálam fordítva volt...

őszintén? jól besz.pta, nekem meg egy picit röhögött a májam.

2011. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van egy barátnőm,vagyis már csak volt.már nem vagyunk barátnők.amikor még azok voltunk,ez a lány összejött egy pasival.szerették egymást meg minden,de aztán barátnőm hirtelen kiszeretett belőle.nem tudni miért?!a pasi meg csak tepert-tepert,de hiába,a csajszinak már nem kellett,így szakítottak.kb másfél hónapot voltak együtt.a srác még a szakítás után is tepert egy darabig.aztán szépen a srác kiszeretett a lányból.aztán nekem ezzel a lánnyal véget ért a barátságom.és miután véget ért a barátságunk,ez a srác rámhajtott,én igent mondtam,összejöttünk,és rá pár napra a csaj elkezdett teperni a srác után,de a srácnak már nem kell,mivel velem van és imád engem és én is őt.szóval a kérdésre válaszolva,van ilyen.
2011. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!