Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen flörtöltünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen flörtöltünk a barátom öccsével. Most meg kéne ismernem, hogy a családhoz tartozhassak. Hogy enyhítsek a kínos szembenézéseken?

Figyelt kérdés

Bővebben: a barátommal 1 éve vagyunk együtt-ő az első és remélem utolsó komoly kapcsolatom.:) Ennyi idő után a barátom családja, főleg az öccse szeretne jobban megismerni engem. A probléma az, hogy 2-3éve még a barátom öccse próbált felszedni, és igazából nekem is bejött, de aztán nem lett belőle semmi szerencsére, mert később megismertem a bátyját, akibe halálosan beleszerettem(akivel most járok). Tudom, ez így most úgy hangzik, mintha ribanc lennék, de nem tudtam előre, hogy pont a bátyjába fogok beleszeretni...főleg hogy azt sem tudtam, hogy van bátyja. De a lényeg, hogy az öccs beszélt velem, hogy meg kéne ismernünk egymást jobban, és arra jutott a beszélgetésünk, hogy elmegyünk együtt valahová. Nagyon nehéz vele beszélgetnem, mert mikor rám néz vagy mosolyog, mindig a régi flörtjelei jutnak róla eszembe, és kínosan érzem magam. Most mi legyen? El kéne neki mondanom, hogy ezért nem tudok ellazulni mellette?Hogy ezért nem akarok jóba lenni vele?

19/L


2011. aug. 25. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki szó szerint, viszont nem szép dolog volt azért dobni mert volt jobb.
2011. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

sz@rd már le, 2-3 év alatt fullra elmúlt minden érzelme irántad


amúgy ez elég gyerekes, h 19 évesen életed első és utolsó komoly kapcsolatáról àbrándozol, de te tudod. Előre szólok h előbb-utóbb nagyot fogsz csalódni, és ráfogsz jönni, hogy ez csak egy szánalmas ábránd volt. persze ez nem biztos, csak olyan 99% körül van...

2011. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kettesben elmenni valahova a barátod öccsével, aki nyomul rád? normális vagy?
2011. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehethogy félreérthetően írtam: Nem dobtam. Flörtölgettünk, de szerintem ez csak ilyen játszadozás volt. Nem lett belőle semmi-nem azért mert jött egy jobb, mert akkor még nem ismertem a bátyját, mikor nyilvánvalóvá vált, hogy nem lesz köztünk semmi.
2011. aug. 25. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátod tud erről?

Am szerintem mindkettőjükkel meg kéne beszélned külö-külön, hogy ne legyen félre értés. Vagy akár együtt, ahogy neked jobb. ;)

Az a lényeg, hogy a barátod öccse még véletlen se gondolja, hogy lehet bármi köztetek, ezt szögezd le neki már az elején. És azért kéne talán a barátodnak is szólni, hogy véletlen se legyen probléma, ne értsen semmit félre, és ne legyen az öccsére féltékeny. Mert ahogy a szavaidból kivettem, tényleg őt szereted. :)

Sok sikert, és semmi konfliktust ;)

2011. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi a szóismétlésért...
2011. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!