Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogyha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha a barátnőm terhes és nem akarja elvetetni, de én még nem akarok apa lenne?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy teherbe esett a barátnőm akivel 2 éve vagyunk együtt, szeretem őt meg minden de még csak 22 éves vagyok és nem akartam ilyen korán gyereket meg én sem tudom hogy vele akarom e leélni az életemet.

Ezeket a dolgokat én mind elmondtam neki de ő hallani sem akar az abortuszról mellesleg ő 19 éves.

Még össze se költöztünk, én egy albérletben lakok azt is nehezen tudom fenntartani nem hogy őt meg a kicsit. A szülők sem túl boldogok.

Nem tudom mit csináljak én még nem akarom ilyen komolyan elkötelezni magamat.

Jah és úgy lett teres hogy mindig védekeztünk mivel gyógyszert szed az ő elmondása szerint hiánytalanul bevette mindig...


2011. aug. 26. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Ez elég nehéz helyzet, a lány részéről is és a tiédről is,de... ha meg akarja tartani a babát, akkor tegye, hiszen már 19 évesen joga van eldönteni hogy mit tegyen ilyen helyzetben. Az már más, hogyha ti nem költöztök össze, akkor egyedül vagy a szülők segítségével hogyan fog boldogulni anyagilag és lelkileg.. mert azért támogatnod szerintem kell(ene), bár te még nem akarsz apa lenni, ő mégis megtartja, és mivel a tiéd is a gyerek, ezért rád is számít a lány a segítségben. Egyébként szerintem egy próbát megér, ha együtt nevelnétek a picit, ki tudja, talán egészen másképp látnád a helyzetet ha majd megszületik a pici :)
2011. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

* másképp fogod majd látni a helyzetet


bocsi, hülyén fogalmaztam..

2011. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

nehéz ügy, de mi az hogy gyógyszer mellett besikerült a baba ? ha kiderülne, hogy direkt nem vette be, biztos lépnék mellőle, nem tudnám megbocsátani!

Ha nem érzed magad késznek az apaságra és hogy vele akarod leélni az életed, akkor miért tennéd ? ha mégis beleerőlteted magad ebbe a kapcsolatba és a gyerekvállalásba így az egyikőtöknek sem lesz jó hidd el !

Próbáljátok ezt megbeszélni , nektek kell dönteni, de ha ő már eldöntötte nem tudsz mit tenni, támogatnod kell a picit mindenképp, ha nem is maradsz a barátnőddel !

2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát megpróbálhatod rábeszélni. De a végső döntés úgy is az övé. Ha meg akarja tartani, akkor bizony megtartja.
2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 napietus ***** válasza:
39%

mondd meg neki, hogy a mindenkori fizetésed 20%-ára számíthat, mert erre a törvény kötelez gyerektartás címén. ne vedd el emiatt, az egész életedet tönkreteheted vele! ezt mondd el neki is, lehet meggondolja magát.


valószínűleg nem vagy nem rendesen szedte a gyógyszert és direkt csinálta. hányok az ilyenektől.

2011. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

"valószínűleg nem vagy nem rendesen szedte a gyógyszert és direkt csinálta. "


Ezt mégis honnan tudod? Lehet, hogy ritka, de bizony előfordul terhesség normális szedés esetén is.

És egy gyerekhez két ember kell. Ha az ember szexel, akkor tudnia kell, hogy ez benne van a pakliban.

2011. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 napietus ***** válasza:
nagyobb a valószínűsége, ennyi.
2011. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Azért sztem egy két éves kapcsolatnál már nem ártott volna erről elbeszélgetni. Szó eshetett volna arról, hogy melyikük mit szeretne, ha véletlen becsúszna a gyerek. Ha akkor a csaj azt mondja, hogy ő bizony megtartaná, nem szeretné elvetetni, de a pasi meg semmiképpen sem akart volna gyereket, akkor fölhúzhatott volna egy óvszert is pluszban....


Szal persze, lehet itt anyázni, hogy a csaj egy szemét szuka, de bizony egy gyereket csak két ember tud összehozni.

2011. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igazándiból mindig is beszéltünk a gyerekről és tudta hogy mi a véleményem hogy akarok de még nem most hanem 4-5 év múlva.

Szeretem a lányt most úgy érzem és össze fogunk költözni legalább is ő hozzám akar költözni az albérletbe csak tudom hogy kevés lesz a pénz és nem akarom hogy hiányt szenvedjen a gyerekem...

Kezdek megbarátkozni a gondolattal meg a gyerek 100%osan számíthat majd rám mindig csak én ezt nem így képzeltem el.

Hanem hogy 5 év múlva kb lesz egy nő az életembe aki nem a mostani sztem és szeretni fogom és feleségül fogom venni lesz saját lakás ami akár törlesztős akár nem akkor is saját, jogosítvány autó jobb munkahely stb és akkor már jöhetett volna a baba.

Szeretni fogom és büszke apuka leszek akárhogy is legyen csak nem tudom felfogni hogy ez most történik velem.

Tudom hogy nem szabad belekényszerítenem magam egy ilyen dologba de muszáj lesz tűrök majd és csinálom de lehet hogy az egész életem ráfog menni...

2011. aug. 26. 13:18
 10/23 napietus ***** válasza:
64%

nem csak a Tied a gyereké is. az én férjem is elkövette ezt a hibát, amit most Te készülsz. a vége az lett, hogy az a nő otthagyta a gyerekével együtt, mert rájött, hogy még nem élte ki magát és elment a fiatalsága. a férjem egyedül nevelte a fiát, nagyon nehéz volt neki. a gyerek meg sosem fogja feldolgozni, hogy az anyja otthagyta.


szóval nem a levegőbe beszélek. a férjem expárja ugyanakkora számító krva, mint a Te nőd. egyforma az ilyen. MOST azt gondolja, hogy de jó, mert lesz gyereke meg fogott egy marhát (Téged), aki eltartja. de 10 év mólva máshogy fogja gondolni. gondolkozz el ezen.

2011. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!