Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEnnyire befolyásolnak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEnnyire befolyásolnak titeket a barátaitok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, nem vagyunk legek, de ha bajvan ott vagyunk egymásnak.

Mostanában udvarol egy fiu, aki napról napra jobban tetszik, de a barátnőm nagyon ellenzi.Azt mondja h ne bízzak meg benne mert megbízhatatlan és szte nm vagyunk egy hullámhosszon.

Én egy kedves,aranyos fiut ismertem meg benne:S

Tudom h menjek a saját szívem után de félek h rossz döntést hozok.

Titeket ilyen dolgokban befolyásolnak a barátaitok véleményei?

Esetleg jöhetnek konkrét történetek is mikor a barátok ellenezték és tévedtek, vagy igazuk lett.


Köszi ha szántok erre időt és bocs ha hülye a kérdés de eléggé összevagyok zavarodva ugyhogy nem tudok józanul gondolkodni.


21/L


2011. aug. 26. 20:28
 1/4 Tréfarépa ***** válasza:
Nem befolyásolnak ... egy patront mindenesetre megér úgy gondolom .. és ha okés... akkor maradhat
2011. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MákosLajos ***** válasza:
nálam volt 1 ilyen csak fordítva egyik barátom ellenezte egyik kapcsolatom 1 lánnyal hiszen egy utcában nőttek fel jól ismerte én mentem a fejem után és egy idő után rájöttem hogy ott ver át ahol tud kellemetlen sztori de szerelmes voltam ilyen az élet mindenki a saját kárán tanul.
2011. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egy fiúra mondta a barátnőm, hogy ne járjak vele, mert kiszámíthatatlan, pedig nagyon bejött, igazából nem utasítottam vissza, csak kevesebb visszajelzést adtam neki, mint kellett volna, azt hiszem nem lett volna belőle semmi komoly de visszagondolva azért eléggé megbántam
2011. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem tudom mit csináljak.Elhajtani tuti nm fogom de azért óvatos leszek.
2011. aug. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!