Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak itt a közelben dolgozik egy 28 éves srác ha bárki ránézne meg ha ismerni egyáltalán nem olyan a viselkedése kinézete mint egy 28 évesnek mindig vigyorog rám köszön és már nem tudom mire gondoljak szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Megalak dugni azt csőő
2011. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Megakar
2011. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jo keményen
2011. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 28 éves, akkor nem ismerkedhet? Nem mosolyoghat, köszönhet, nem tetszhet neki egy lány?


Azt se tudom, hogy kellene kinézni egy 28 évesnek. Én már láttam kopaszodó 22 éves pasit, 21 éves elhízottat is, meg egy 32 évest, akit simán 23-nak néztem.

Ha tetszik, akkor tudd meg, hogy mit akar, ha nem, akkor hagyd annyiban a dolgot.


Amúgy te hány éves vagy?


21/L

2011. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én 17 éves vagyok de azt írta hogy ha 20 éves lenne biztos összejönne velem csak vhogyan uyanazt folytatja amit eddig csinált
2011. aug. 28. 00:21
 6/6 anonim ***** válasza:
írj privit,van egy hasonló történetem
2011. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!