Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelentett Neki valamit ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentett Neki valamit ez az egész?

Figyelt kérdés

Két napja egy nagyon jó barátommal töltöttem az estét, iszogattunk mire hirtelen megcsókolt. így ment ez egész este, kézen fogva sétálgattunk, mint egy pár, csókolóztunk, de másnap, mikor rám írt, alig beszéltünk pár mondatot. Nem mondom, hogy szeretnék Tőle bármit is, de tehetetlennek érzem magam. Úgy érzem, ez az éjszaka a kapcsolatunk rovására ment, és nem tudom eldönteni, hogy helyes döntés volt e feltenni egy ilyenre a barátságunkat.Minden olyan jó volt, de most miért nem keres?Nem mellesleg, nagyon jól éreztem magam Vele..


19/L


2011. aug. 29. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol feloldhatja a gátlásokat, de ettől függetlenül mindenképpen jelentesz neki valamit, és az írásodból nézve, neked is jelent valamit. Finoman hozd fel neki személyesen a témát, lehet, hogy életed egyik legjobb kapcsolata elé nézhetsz.
2011. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle! :) Lehet hogy csak megijedt
2011. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is megijedt egy kicsit. írj rá te, hozd fel a témát, és add tudtára, hogy nincs ez ellenedre, be fog lelkesülni
2011. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Most mar meg csak nem is ir, bar nem voltunk fent ugyan abban az idoben, de se egy sms se egy e-mail se semmi...elég csajozos tipus, minden heten mas tetszik neki..ezert nehez rajta kiigazodni:/
2011. aug. 30. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!