Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már téll nemtudom!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már téll nemtudom!

Figyelt kérdés

Van egy egy fiú, totál szerelmes vagyok belé. Meg elvilegő is belém. Összejöttünk,aztán

kidobott, mert nem szeretne kapcsolatot, mert az nem megy neki.De hogy

szeret meg h nagyon fintos vagyok neki, legyünk barátok, aztán késöbb bármi

kialakulhat.:/ de nemtudnék a barátja lenni, mertszeretem.

Nem tudnátok valami módszert hogy szerezzem vissza? Nem jártunk sokat..

de ha szeretjük egymást akkor nem értem. Ráadásul semmi vita nem volt köztünk.:/

Előre is köszönöm. Ja és, értelmes válaszokat kérek.;)


2011. aug. 29. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, csak fordított felállásban, én vagyok a fiú... én hagytam neki időt, megértettem, továbbra is ugyanúgy beszélgettem vele és foglalkoztam vele. Ha jól számolom 3 hónappal később összejöttünk és most már 7 hónapja együtt. Ne siesd el.
2011. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Na ez nagyon jó. és ha esetleg beszélgetek vele, akkor ezt a témát semmi képpen se hozzam fel? Mert valahogy tudnia kéne, hogy én megvárom őt, és adok neki időt.:)
2011. aug. 29. 11:22
 3/5 anonim válasza:
ha igazán szeretne járna veled! muszáj lesz elfelejtened még ha nagyon szereted is...
2011. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta neki ez nem megy.:/ téll nagyon régen voltmár barátnője.:) hát nemtudom.
2011. aug. 29. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne, ezt a témát ne hozd fel. Ha minden nap érdeklődsz felőle, beszélgetsz vele, esetleg néha-néha találkoztok is, akkor úgy is tudni fogja, hogy téged jelenleg nem érdekel más. Ha pedig esetleg úgy jön, hogy egy nap nem tudtok beszélni, este írj egy sms-t, hogy egész nap nem beszéltetek, és érdeklődsz, hogy jól van-e stb. Egy kis figyelmesség a fiúknak is mindig nagyon jól esik.


Szerintem ha tényleg szeret, pár hét, esetleg 1-2 hónap, és úgy is jön, aminek jönnie kell. Viszont ne engedd, hogy hülyét csináljon belőled, játszadozzon veled, te is legyél kihívás számára. Keltsd fel az érdeklődését. És szerintem ha még 4-5 hónap után még mindig semmi, akkor tényleg el kell felejteni ezt a dolgot...


Anno mi is összejöttünk, aztán 3 hét múlva szakítottunk. Nem beszéltünk kb 2-3 napig, de nem bírtuk ki, hogy ne írjunk egymásra. Aztán 3 hónap és tényleg nagyon szeretjük egymást. Kitartás, türelem, és ne mindig csak az érzéseid után menj. Sok sikert! ;)

2011. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!