Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan hülyék a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hülyék a nők?

Figyelt kérdés

Van egy lány tök jól elbeszélgetünk, segítettem neki egy pár dologban. Egyik este megint csak baja volt helpeltem, de rohannia kellett, felhívott majd holnap folytatjuk, meg hogy köszön mindent. Másnap közbe jött egy kis dolgom írtam neki egy sms-t hogy figy nem leszek este gépközelben és nem tudok most segíteni. Nem jött válasz. Aztán este lett egy 10 perc szabad időm felhívtam, nem vette fel. Ó mondom elfoglalt. Másnap nem láttam sehol sem. 3. nap mondom írok egy sms-t mondom minden oké-e jól van, nincs-e baj? Erre semmi válasz. Mondom fasza. Nem értem. Majd látom, hogy facen tevékenykedik. Írtam neki egy mailt, hogy kicsit bosszant ez a dolog, mi van vele, meg aggódom stb. Erre visszaír, hogy ez mind rendben, de nincs gépközelben, és drága sms is, nem válaszolhat mindegyikre. Mondom akkor írj mailt az semmibe nem telik. Erre, hát ez neki nem szimpatikus, hogy azt mondtam neki, hogy bosszant engem a dolog. Majd megoldja magától a gondját!!


Én nem értem, ha az ember aggódik miattatok, akkor az a baj, ha nem foglalkozik veletek az. Ha segíteni akar sz, ha nem az. Akkor mi a jó, vagy ez most mi, egyik napról a másikra 180°! Kész... nem értem!! Én csak jót akartam. Bűn hogy érdekel mi van vele?!


/22F


2011. aug. 29. 22:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

A..dért:DD

Most elolvasom, amit írtál.

2011. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kösz :D!
2011. aug. 29. 22:35
 3/28 kalingu ***** válasza:
77%
Ne próbálkozz megértéssel.. Én lány vagyok és ismerem magam. Furán gondolkozunk :) Fogadd el vagy ne törődj vele..A lényeg h ne bonyolítsd, mert a végén úgyis te jössz ki rosszul az egészből. Függetlenül, hogy onnan indult, hogy segítesz. :)
2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Remélem nem vetted komolyan sértésnek.

Egyébként nem tudom, hogy miben segíthettél. De a facebook már nálam egy rossz pont. Meg érzek egy kis önzőséget is.

2011. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Veled pedig nem értek egyet kalingu. Azért, mert valaki nő, még nem kell gyagyásnak lenni meg játszani az emberekkel, sőt általánosítva bemocskolni a többi nőt, hogy mi idióták vagyunk.
2011. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te tobbet akartal a lanytol de bekerultel a barat-zonajaba ahonnan nem nagyon lehet tovabblepni. Azzal hogy hivogattad ez valszeg leesett neki es ezert epitett le. Ez van, lepj tovabb :/
2011. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Nők... Rengetegen vannak akik eljátszák ugyanezt az emberrel. Amúgy csak azért ilyenek mert SAJT!!?!!.
2011. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 kalingu ***** válasza:
100%
Értem mire gondolsz de az idiótaság sajnos/ nem sajnos nőkkel született tulajdonság. Több-kevesebb mértékben, kinél hogy..Mert majdnem minden testi-lelki, emberi ingert (legyen az olyan egyszerű mint egy vonal), képesek vagyunk olyan dolgokhoz kapcsolni, hogy a vonaltól egyenesen eljutunk szinte egy gobleinig.. És ez csúnya szúval élve igen, idiótaság..mert butaság ilyenekre pazarolni az időt.. Ilyenkor szó sincs mély lelki nézetekről.
2011. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 kalingu ***** válasza:
100%
A kérdezőnek írnám, hogy lehet csak egyszerűen menszesz közelben volt :)
2011. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha valaki kreatív csak ha önző, osotba és nem tudja beismerni, hogy ő a hibás. Az még vonzó és aranyos is lehet, ha túlbonyolítanak valamit. De nem kell elvakult lenni az egóval.
2011. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!