Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit kellene tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit kellene tennem? Igy mefogok bolondulni

Figyelt kérdés
3 hete megismerkedtem egy lannyal a neten.képen nmgayon szép lány,nem rossz,tetcik.belémszeretett,neten keresztül,telon sokat beszeltünk.ma talalkoztam vele,és sajnos nem iennek képzeltem el.sjnos csalodtam.igazabol igy elöben nem nagyon tetcik,nem mondom h csunya,de nem akarom eggyaltalan.visont mar a képeit feltöltötem korabban aképeim közé.mit tegyek?végül is nem akarom megbantani sem.valami olyan tanacs kellene ami segiene rajtam.ugy akarnám,hogy valahogy megharagudjon rám és ö dobjon ki engem.igy legalabb nem bantom meg annyira.de mit csinaljak h megahragudjon?segitsetek :(
2011. aug. 29. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Help!
2011. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ma durva hangulatomban vagyok, de te most kivétel leszel.

Hidd el, hogy roszabb lesz neki, ha megutáltatod magad és neked is rosszabb lesz. Szóval vállald a felelőséget.

Neten nem lehet beleszeretni senkibe. Max egy álomba. Szépen közöld vele, hogy nem akarod megbántnai, de nem ilyennek képzelted el.

2011. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Találkozz vele és úgy köszönj neki h odaszarsz egyet elé.Am meg tanulj meg írni.
2011. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy küldenél róla nekem képet, privátban?
2011. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem is mond meg neki az igazat, nagyon megutal, de legalabb nem kell meseket kitalalni es hazudni.

19f

2011. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dr. Endressy László ***** válasza:
100%

uristen 3 hetes kapcsolat!!! milesz ha vége lesz...


mond meg neki, hogy sajnos ez a kapcsolat nem fog menni... ne légy beszari te vagy a férfi!!!


esetleg ha nagyon beszari vagy, mond meg neki, hogy egy másik lány miatt... de attól csak magát fogja utálni.


szerintem légy férfi

2011. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves sátán fia egy erintös telefonrol irok,amiröl nem a legegyszerübb.Képzeld el helyesen irok pc röl.de telóról nem nagyon tud valaki ugy irni,hogy ne legyen benne hiba!!!tehat ha maskor nem a kérdésre irsz akkor ne kötekedj.Sajnos nagy sz isten alatkertje és ien emberek mind te csak beszólogatni jarnak ide fel.kedves utolsó nem nagyon kdök képet.nem aza lényeg h neked tetcen ahnem h nekem.egyebkent jo volt veel,meg minden,csak külsöre nem tetcik.Mondjatok valamit,hogy hogyan tudnám magam megutáltatni vele??köszi
2011. aug. 29. 22:59
 8/14 Tajparaszt ***** válasza:

a 2. válaszolónak igaza van szerintem.

Legközelebb már a randin mondd el, hogy ne legyen később ilyen sz.a.r. érzés.

2011. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszöönm az utolsó kettönek is a választ.Aza helyzet h érzek iranta valamit,beletudnék szertni csak a külseje nem az ami nekem kell!! :(

sajnos nagyon jo szivem van,igy nem fogom neki megmondani.nem akarom megbantani.

valam ötlet?hogyan utaltassan magam meg vele:

2011. aug. 29. 23:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért akartam képet, hogy lássam, mennyire lehetett szép, mennyire volt photoshopos kép.

Utoljára mondom el szépen kedves kérdező, hogy ne akard magad megutaáltatni vele, mert azzal többet fogsz ártani neki és magadnak is. Ha egy ember, aki imád téged és megutál, az ki.szott nagyot csalódik. Ha nagyon szeret, akkor meg annyira meg kell utáltatnod magad vele, hogy közben teljesen hazavágod szegényt, lehet szeretni sem fog tudni többet. Szóval ne legyél gyáva alak. Megmondom neki, hogy nem, ha nem érti, akko megutáltatod ahogy akarod.

2011. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!