Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek össze egy csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze egy csajjal?

Figyelt kérdés

16/fiu vok, mar feltettem 1 kerdest 1 csajjal kapcsolatba...itt a link :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Olvassatok el, es utana olvassatok itt tovabb a sztorit. . . A multkori arrol szolt h mit akarhat a csaj, es hat most taliztam vele.

o irt h talizunk? mondom igen,es aztan taliztunk. Setalgattunk, meghivtam 1 italra :DD...aztan meeg setalgattunk es haza kisertem. Utkozben atoleltem a derekat:D finom:D aztan nemsokara ra , megfogtam a kezet (ugy mint a szerelmesek szoktak:D), majd elertunk a kapujahoz, es a csaj atolelt engem, aztan en megcsokoltam:D ez egy nagyon jo csok volt:P es aztan meg kivette a kulcsot, h nyissa ki a kaput es meg1x atolelt h akkor szia stb...es megint megcsokoltam::D aztan kinyitotta a kaput:D es meg lett 1 szajpuszi, mondtam h legyen jo xd es szia szia. Aztan beszeltunk smsbe, es megkert h ne mondjam el senkinek se ami tortent...de en mar a legjobb lany baratomnak elmondtam ezt ami tortent meg az nap este...az sms elott:| Nah jo semmi gaz. (megigerte h nem mondja el senkinek)..Aztan megkerdeztem tole h ez a csok , jelent-e neki valamit, es azt mondta h o ugy akarja h baratok maradjunk es igy smarolgathatunk xd...

Aztan masnap kicsit veszekedtunk, mert a "legjobb lany baratom" akinek elmeseltem mindent, kipletykalt...es most a csaj megharagudott ram, mert mar mindenki tud mindent...

Es neki volt 1 masik orszagbol pasija...aztan meg az nap kesobb szakitottak, es nem is mertem megkerdezni tole, h jarjunk-e...

Most kerlek segitsetek hogyan jojjek ossze a csajszival? Kimeljetek a huje valaszoktol! elore is koszi


am a csaj 13 lesz xd


2011. aug. 30. 03:44
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
AM MEG, SZERELMES LETTEM A CSAJBA!!!! FONTOS!!!
2011. aug. 30. 03:46
 2/39 anonim ***** válasza:
50%
És te mennyi idős vagy??
2011. aug. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

16 te balfassz!

Szerintem egy kicsit nagy a korkülönbség de ahogy gondolod. Ezt meg kéne beszélni a "legjobb barátnőddel" meg a csajjal is. A pletykálósnak személyesen bocsánatot (neked is de külön) kéne kérnie a csajodtól! Ez csak egy ötlet!

2011. aug. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
50%
Kislányos látszik nincs humorérzéked :D
2011. aug. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

ma 03:47- 16 vok...mar le irtam...

ma 03:58- Kisjanos- Koszi a valaszt:)

ma 04:03- nak ....miert nincs humor erzekem???

2011. aug. 30. 04:12
 6/39 A kérdező kommentje:

am meg ha akartok kepet latni rolla, akkor csak szoljatok:)

sexy kiscsaj:D

2011. aug. 30. 04:14
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
4:03-as szerintem nekem írta!
2011. aug. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%
Nekem jöhet kép!
2011. aug. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is!
2011. aug. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
67%
Jah Kisjányosnak nincs humorérzéke :D
2011. aug. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!