Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Miert nem vagyok neki elegge fontos?

Figyelt kérdés
Nekem szeptember 4-ediken van a szulinapom, baratomnak 16-odikan. Az a helyzet, hogy van 1 baratja akivel sajnos mar nem tudok kijonni, es hat nem tudunk egy helyen lenni, mert az 100%-os botranyba fullad. Neki ez a srac szinte az eggyik legjobb baratja, igy mindenkepp meg akarja hivni a szulinapjara, de en nem akarom, hogy o is ottlegyen. Mergesen aztmondtam neki, hogy jo akkor en nem megyek, erre o csak aztmondta, hogy hat o nem tudja, ugyis eggyutleszunk meg az en szulinapomon ami most lessz hetvegen, meg majd 1 het mulva amikor felev-fordulonk lessz. Szerintetek ez normalis? Nem az lenne az elfogadott eljaras, hogy en mint baratnoje alapbol ottlegyek a szulinapjan? 17/L
2011. aug. 30. 11:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%

Neki fontos a barátja, hogy ott legyen a szülinapján, de ez nem érdekes neki, hogy te is feltétlenül ott légy!


Szerintem egyértelmű, hogy NEM vagy számára olyan hűde fontos!


Ergo nem normális dolog!

2011. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Akkor nekem se kellene huuu de fontosnak lennie, hogy o otlegyen az en szulinapomon? Csak azert gondolkodom ezen mert az enyem hamarabb lessz, igy most kell errol dontenem... Jo tudom, hogy a bosszuallas gyerekes meg minden, de egyszeruen jelenleg nem igazan tudom kezelni megfeleloen a helyzetet...tanacstalan vagyok...
2011. aug. 30. 11:24
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Ne kerd arra hogy vesszen ossze a baratjaval miattad...ezt egy lany sem erdemli.
2011. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Jo tudom, de akkor most ha nem megyek el csak azert mert neki fontosabb, hogy baratjaval eggyutlegyen akkor ez most igy rendben lessz?
2011. aug. 30. 11:26
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális, amikor egy embernek nem kell választania a párja és a barátja között. Nem kell szeretned a havert, de amennyiben szereted a párodat, az ő érdekében és a ő kedvéért el kell tudnod viselni, civilizált ember módjára. És ez rá is vonatkozik. Amelyikőtök erre képtelen, annak nincs helye a párod életében.
2011. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ez most nem rolad es rola szol,ez nem jelenti azt hogy nem vagy neki fontos,csak ne kinozd ilyesmivel..Mondd hogy nincs harag de majd megunneplitek kettesben ..
2011. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
En probaltam megbeszelni haverjaval, hogy kossunk fegyverszunetet mert igy csak tonkretesszuk az egeszet, meg nem szeretnem kellemetlenul erezni magam a parom szulinapjan, de o evel nem torodik. joo de akk most az ,hogy jon ki, hogy nekem felre kell huzodnom, hogy a hulye haverja otlehessen...Nem allitottam valasztas ele, csak kijelentettem, hogy mi lenne ha en nem mennek, es ebbe o nyugodt szivvel bele eggyezet.
2011. aug. 30. 11:33
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy neked kell félreállni. Ha te megtettél mindent, lelkifurdalás nélkül mehetsz a szülinapra. Ott leszel, nem szállsz vitába, jól érzed magad.

Ha a párod nem foglalkozik veled (és az a bajod), akkor meg elköszönsz és hazamész, és elgondolkozol azon, miért nem foglalkozik veled. (Nem a haver miatt, azt megsúgom.)

2011. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
Ne menj el a szülinapjára.
2011. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Jo de egyszeruen undorom van odamenni es azt hiszem inkabb megfutamodok mert ugyerzem csak 1 elb*aszott este lenne, emelett ha baratomat annyira erdekli a dolog, hogy 1 percig se probalta megoldani a dolgokat vagy marasztalni, pl, hogy "jaj kicsim ne hulyeskedj, mindketten jol fogjatok erezni magatokat" vagy ehez hasonlot se akkor erdemes odamennem?
2011. aug. 30. 11:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!