Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs közös témánk. Miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs közös témánk. Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Hát az van, hogy a barátom és én eléggé különbözünk.Például ő a filmekkel, meg a rap zenével van, én pedig a bicajozással meg a rock-kal...Egyikünket sem zavarja a különbség. A kapcsolat sem komoly még, de az a baj, hogy amikor találkozunk, előjönnek a kínos pillanatok, amikor egyikünk sem mond semmit...Egyszerűen nincs miről beszélgessünk, nincs közös témánk. Adnátok valami témákat, amiket felhozhatnák?

Komoly válaszokat, ha lehet.

Köszönöm előre is.


13/L


2011. aug. 30. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mióta vagytok együtt?
2011. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. egy hete.
2011. aug. 30. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd alakulni fog a dolog, ez így még érthető. Nem rég ismertétek meg egymást. Sőt, még alig tudtok egymásról 1-2 dolgot. Ismerkedjetek, és utána lesz közös témátok. Ha hosszabb távon nem tudtok miről beszélgetni, akkor nem érdemes egymásra pazarolni az időtöket. Fiatal vagy, találsz mást. De azért remélem sikerülni fog témát találni. Sok sikert és türelmet! ;)
2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! :D


szerintem kérdezd először arról hogy milyen volt a napja,mi jót csinált ma,aztán ha elmondja,te is mesélj neki hogy veled mi történt,ilyenek :D


és utána magától jönni fog :P


jah és egy jó tanács:próbálj inkább felőle kérdezgetni


egyszer "randiztam" egy gyerekkel és végig arról beszélt hogy hogy szivatta a tanárokat általánosban meg a biciklikről meg arról hogy mennyire utál iskolába járni....


persze rólam nem is kérdezett semmit és olyan érzésem volt mintha egyáltalán le se szarna ....


13l

2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!