Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez hogy van?

Figyelt kérdés

Fiatal korban kiszeretsz valakiből, azt gondolod, hogy oké, vége soha többet ez a lány nem kell. Pedig előtte iszonyatosan szeretted, szerelmes voltál belé, vonzódtál hozzá, de valamiért elmúlt. Aztán mikor újra meglátod, érzel iránta valamit? Ha nem is szerelmet, de vonzódásfélét. Hogy jó lenne vele csókolózni?

Akiből kiszerettünk, azzal szerinted undorító lenne csókolózni?


2011. aug. 30. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát ,mert azt szeretem!
2011. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vonzódásfélét
2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valós szerelmet éreztél nem, nagy dolog kell ahhoz (nem is tudom mi), hogy undorítónak tartsam.
2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, akibe igazán szerelmes voltam azokból nem szerettem ki sose, hanem elhagytak, velük azért csókolóznék bármikor.

Nem tudom milyen kiszeretni valakiből, ki lehet egyáltalán? Lehet akkor nem is voltál szerelmes, csak valamilyen hév elragadott.

2011. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezt hívják úgy, hogy tiéd volt a csaj, és még mindig szereted, és ha nem lettél volna balfa.sz akkor még mindig a tiéd lenne,és most is együtt lennétek DE NEM MA!
2011. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:22

xd jah vmi ilyesmi volt velem ,is csak a csaj gondolkodásával nem voltam kibékülve. de am jó volt vele. és még mindig gondolok rá. és hiába utálom(mer megbántott) én smaciznék vele meg lefeküdnék vele meg minden ami szép

2011. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:28

hajráááá :)

2011. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszer élünk, mindent kikell próbálni :)
2011. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
am velem is történt már ilyen..halálosan szerettem egy pasit, de visszautasított, aztán kénytelen vtam belőle "kiszeretni"... mostanra már ez sikerült is, de ha még meglátom, akkor vonzódok hozzá és olyan fura érzés kerülget, tehát más szemmel nézek rá, mint másra, de már nem vagyok érte oda!!
2011. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!