Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés

Van egy lány. Minden nap dumálok vele, vagy pedig msn...kb. úgy 3 hete tart ez így. Párszor már voltunk kint, de csak dumáltunk. Hétvégén találkoztunk egy buliban...a barátaim szerint egyfolytában engem nézett...viszont mikor odamentem hozzá és elhívtam beszélgetni, hogy ő is úgy érez-e ahogyan én... azt válaszolta, hogy ő is érez irántam valamit, viszont most nem akar járni senkivel, mivel kb. 1 hónapja szakított a volt pasijával. Aztán beszéltem a barátnőivel, hogy most ez igaz..vagy csak le akart koptatni..és azt válaszolták, hogy tényleg tetszek neki, de most nem akar járni snekivel.és hogy inkább most barátkozzak vele még 1 kicsit..aztán majd kiderül...

Szerintetek mit tegyek? Már szombat óta szenvedek...egész nap csak fekszek..nincs kedvem semmihez sem...:S


2011. aug. 31. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csapd az arcod pisztránggal, szavalj egy koreai verset és járj parázson
2011. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mekkora barom vagy már ne haragudj... azt hiszed, ha egy-kétszer beszélsz a csajjal, máris összejön veled? meg kell hóditani, nem sarokba szoritani
2011. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tartsd a távolságot picit. majd észreveszed, ha eljön a te időd, vagy ő veszi észre, hogy eljárt az ő ideje. Ennyi. Szarul meg ne érezd magad. 17 évesen meg főleg ne.
2011. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem légy türelmes,addig is találkozgassatok,dumáljatok,ha tényleg tetszel neki akkor előbb-utóbb össze fog jönni veled.sok sikert!!
2011. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. nem 1x-2x beszelek vele..hamen mindn nap telefonon...

tobbieknek koszi .)

2011. aug. 31. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugi teso :)) a csaj ha bir az nem mulik el ne csinalj hujeseget es az oledbe hullik ;) probalj meg nyugodt maradni csabitsd el ;)
2011. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Járd el a busó táncot neki.
2011. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!