Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nemrég ismerkedtem meg. Neki van pasija, de ettől független állandóan rám ír Facebook-on/msn-en. Már találkoztunk is, tök jól elvoltunk, igaz nem volt csók, meg ilyenek, de ettől független az jött le, hogy nem vagyok semleges neki. Mondta is utána, hogy megismételhetnénk a dolgot. Ez most mi akar lenni részéről? Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. aug. 31. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki, annak ellenére h van barátja..
2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez egy rib@nc.


Nekem is van egy csaj, akivel facebookon írosgatunk egymásnak, pedig van pasija.

2011. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha. Gyere vele össze aztán gondolkodj azon hogy neki NEM számít hogy van palija.
2011. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont egy iylen kapcsin vagyok tul Gyere vele össze élvezd ameddig csak lehet utána ha kezd gázos lenni és nem akarsz szivni ak hagy ott ha flejön a szerelem téma ;) 18/F
2011. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előzőnek teljesen ok ha összejössz vele utána téged is dob ha meg un
2011. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a B terv!
2011. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
,,Jobbnak" talál a mostaninál. Ha össze jön veled, szerintem dobja majd a jelenlegit... Aztán ha nálad is talál jobbat, téged is. Sokan vannak, akik, ha már csak úgy elvannak a párjukkal, de nem szerelmesek belé, még nem dobják, mert nem akarnak egyedül maradni, csak ha már van valakijük, akkor lépnek ki a kapcsolatból. Pedig ha már nem érzik a lángot, egyből odébb kéne állni. Csak hát gyengék ezt megtenni...
2011. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!