Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert féltékeny voltam és nem volt rá semmi indokom. Azóta találkozgat a lánnyal, azt mondja, nincs semmi, eddig csak egy puszi volt. Most úgy érzem, hogy mégis nekem volt igazam. Ha így van, miért nem képes megmondani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy a féltékenységeddel vetetted egyáltalán vele észre a csajt, mint lehetséges partnert?
2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 válaszoló jó volt :D:D:D:D:D:D:D:D:
2011. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hol itt a probléma. Szakított veled, mert ok nélkül féltékenykedtél. Megjegyzem ezt hosszú távon senki sem viseli el. Mivel már nem vagytok együtt, semmi közöd hozzá kivel találkozgat, ahhoz meg főleg nem, hogy esetleg több van-e köztük. Az utolsó mondattal pedig ne verd a melled, mert nem úgy találkozik a csajjal, hogy együtt vagytok, hanem már úgy, hogy nem vagytok együtt, tehát mint már említettem, semmi közöz hozzá. De ha ezt nem vagy képes felfogni, akkor nem csak féltékeny, de hülye is vagy.

A srác helyében én biztos, hogy nem állnék le magyarázkodni, hogy csak egy puszi volt, hanem elküldenélek a p.csába, hogy mire fel számoltatsz el, ha már nem is vagyunk együtt. Látod, még ezután nem tudtál megváltozni.

2011. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor jártunk, folyton beszéltek, flörtöltek, együtt aludtak. Azért nem gondolom, hogy én váltottam ki
2011. aug. 31. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy k*csög a volt barátod,aki hazudgált.Felejtsd el!
2011. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt korábban is leírhattad volna.
2011. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!